Jump to content

KubaaLFC

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About KubaaLFC

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może ktoś mi pomóc poprzez prywatne wiadomości? Ostatnio miałem problem z aktualizacja telefonu i nie moglem wcale go zaktualizować poprzez MiFlasha...
 2. Czyli w takim wypadku mam zainstalowac recovery TWRP, a dopiero pozniej odinstalowac xposed? Bo ogólnie sprawa wygląda tak, że dwa miesiące temu nie mogłem sie zalogowac na snapchata, odkrylem aplikacje "supersu"? Jednak odinstalowalem ją po prostu i o niej zapomniałem. Kilka dni później, normalnie zalogowałem sie na snapa, jednak teraz znowu odinstalowalem snapa i znowu nie moge sie zalogowac. Problem w tym, że nie mam tej aplikacji i nie wiem w jaki sposób mogę znowu zalogować sie na snapchata.
 3. W jaki sposób mam odinstalować xposed z Redmi 3 Pro? Proszę o szybką pomoc! PS:Gdy chcę odpalic recovery to wyskakuje mi telefon z podłączonym kablem. Podłączając go, nic się nie dzieje. Mam coś wcisnąć abym mógł przejść do instalacji czegoś przez recovery?
 4. W jaki sposób mam odinstalować xposed z Redmi 3 Pro? Proszę o szybką pomoc! PS:Gdy chcę odpalic recovery to wyskakuje mi telefon z podłączonym kablem. Podłączając go, nic się nie dzieje. Mam coś wcisnąć abym mógł przejść do instalacji czegoś przez recovery?
 5. Witam, podczas flashowania wyskoczył taki błąd. Czy bezpiecznie mogę go odłączyć i uruchomić, czy telefon się zcegli?
 6. ^Nie zrobiłem tego wczoraj, nie udało się. Wszystko z telefonem jest w porządku. Nic się na niego nie wgrało.
 7. witam, to znowu ja. Zrobiłem wszystko tak jak w poradniku, błąd dalej taki sam. Nie wiem co jeszcze mam zrobić. Dodatkowo powiem, że mam telefon Redmi 3 Pro i wersja sie zgadza, także nie wiem. Proszę o pomoc.
 8. Mam teraz taki błąd gdy chce flashować telefon. Proszę o pomoc.
 9. Witam, mam pewien problem mianowicie nie mogę pobrać MiFlasha. Wyskakuje mi błąd, iż pobieranie nie powiodło się. Ma ktoś instalator aby mi go podesłać gdzieś? Wyskakuje mi taki błąd:
×
×
 • Create New...