Jump to content

Matt_PL

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Matt_PL's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam jestem zielonym użytkownikiem xiaomi mi4c. Moja aktualna wersja oprogramowania to Android 5.1.1 LMY47V wersja MIUI 8.2.1.0 stabilna ( MIUI by xiaomi.eu), bootloder odblokowany. Bardzo prosiłbym o instrukcje krok po kroku włącznie z linkami do np. Android 7.0 ( skąd go wziąć) aktualizacje mojego xiaomi.
 2. Witam Forumowiczów MiuiPolska. Aktualny Rom Który posiadam to MIUI 6.4.28 Z 29 kwietnia 2016 na swoim Mi4c. Oczywiście telefon odblokowany. Chiałbym zainstalować wersje stabel sugerowaną przez MiuPolska https://miuipolska.pl/wersje-stabilne-miui-v7/ w wersji 7.3. Oczywiście pobrałem plik zip. ale nie wiem jak go zainstalować. Próbowałem tak jak dotychczas miało to miejsce z cotygodniową aktualizacją wersji rozwojowych ale nie idzie. Proszę o jakąś instrukcje i jeszcze jedno, pytanie czy po zainstalowaniu tego Romu zablokuje telefon?? I czy stracę wszystkie dane?? Z góry dziękuję za POMOC.
 3. Tak wczesniej byla taka opcja w ustawieniach teraz niestety jej nie ma
 4. Witam po najnowszej aktualizacji MIUI nie mogę znaleźć ustawienia aby powiadamiało mnie powtórnie o nieodebranym smsie. Dodam że w poprzedniej wersji opcja ta działał i miałem ustawione na 5 krotne powtórzenie póki nie odczytam. Aktualna wersja MIUI 6.4.21
 5. Mam podobny problem w swoim mi4c. Wiadomość wysłana co potwierdza raport doręczeń a odbiorca nie otrzymuje wiadomości. Dodam że używam standardowej apk miui SMS a moja sieć do Orange. Wersja miui 6.4.7 na poprzednich też się tak działo. Proszę o pomoc.
 6. W takim razie kolego sympatyczny mogę jeszcze raz z czystym sumieniem polecić kasini70 i stwierdzić oryginalność Jego produktów, gdyż otrzymany Xiaomi Mi4C z Miu7 5.11.12, zaraz po zakupie zaktualizowałem ze strony MiuPolska do wersji Miui7 6.1.7
 7. to w jaki sposób mogę sprawdzić oryginalność swojego xiaomi
 8. Witam Jestem nowym użytkownikiem smartphona Xiaomi Mi4C dzięki Allegrowiczowi kasini70, którego mogę serdecznie i z czystym sumieniem POLECIĆ. Błyskawiczna dostawa, towar zgodny z opisem. Kupujesz i na drugi dzień korzystasz z telefonu nie martwiąc się o dodatkowe opłaty celno-podatkowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości sprzedawca bardzo chętnie podejmie rozmowę i wszystko wytłumaczy. Po zakupie kasini70 również chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i stara się aby korzystanie z Twojego Xiaomi było czystą przyjemnością. Telefon Xiaomi Mi4C raczej oryginalny sprawdzony programem AnTuTu Officer. Nic nie wskazuje na FAKE.
×
×
 • Create New...