Skocz do zawartości

MIUI 7 już w sierpniu?


m4ci3k_sz

Rekomendowane odpowiedzi

A tu odpowiedź jednego z devów Xiaomi czemu nie ma Androida L.

W sumie napisał to tak jak ja to ludziom tłumaczyłem.

(tłumaczenie z google translate)

http://dpaste.com/204ZPHY#wrap

Oryginał:

http://www.miui.com/thread-2778052-1-1.html

W sumie chodzi o to, ze nie można tak bezpośrednio porównywać MIUI 7 na 4.4 do Androida 5 czystego.

MIUI ma wiele swoich mechanizmów, swój kernel Androida i dużo rozwiązań albo dorównuje Google Android L lub je przewyższa.

Acid, ale ludzie nie zagłębieni w ogóle w temacie MIUI chcą WYŻSZY numerek!

Będzie afera!

Już czytam żale i lamenty na forum, że rezygnują z Xiaomi na rzecz, np Nexusa (bo ten pewnie już ma zapowiedzianą bazę Androida R) :-D

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co ci ona w PL?

No jak na co? Place nią od kiedy mam ten telefon tylko chyba trzy aktualizacje wcześniej ja usunęli dlatego przerzucilem się na multilang.

Dzięki tej opcji masz możliwość wyboru czy chcesz płacić przez Peopay czy jakaś inną apke np ING. Niestety usunęli te opcje i jak przykladam telefon do terminala to nawet nie odpadła apki Peopay od razu odrzuca. Na szczęście w multilang nie usunęli

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ja miał wcześniej ta opcja działa z innymi apkami bankowymi w komentarzu wyżej napisałem jak to mniej więcej wygląda. A tu screeny f74f16693e3eb514ae1f2b5b7cacf100.jpgc2cd7151651af8f9a8c9d74e9a2bd037.jpg

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

A to sorry, mam mi3 ale tej opcji nigdy nie widziałem. Myślałem że pisząc o dotknij i zapłać masz na myśli Google Pay czy jak to tam się zwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, mam mi3 ale tej opcji nigdy nie widziałem. Myślałem że pisząc o dotknij i zapłać masz na myśli Google Pay czy jak to tam się zwie

Po prostu dzięki tej opcji płacisz telefonem tak jak karta w każdym sklepie gdzie jest zblizeniowy terminal

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, ale ludzie nie zagłębieni w ogóle w temacie MIUI chcą WYŻSZY numerek!

Będzie afera!

Już czytam żale i lamenty na forum, że rezygnują z Xiaomi na rzecz, np Nexusa (bo ten pewnie już ma zapowiedzianą bazę Androida R) :grin:

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Tylko kogo to interesuje? Oni odejdą, przyjdą nowi. A nawet i lepiej, lamenciarze odejdą i nie będą offtopować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić jakieś ankiety dotyczące tego, na co masz wpływ (np. apki MiFit, czcionka itp.)?

Z jednej strony, demokracja nie jest zbyt dobra, ale z drugiej, lepiej jakby pasowało to większości użytkowników, bo raczej nie chcemy na forum kolejnych awygo czy Lalo. Ostateczne zdanie i tak miałbyś Ty, z wiadomych względów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co może to robili na jakimś słabym telefonie. Faktycznie szybko się uruchamia ale tak samo szybko jak na v6 na MINote PRO.

Nie wiem może faktycznie się szybko wszystkie apki uruchamiają. Np. telefon, który wcześniej ponad sekundę to tutaj natychmiastowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od wczoraj, zmian za dużo nie ma, na plus raczej "ustawienia" ,choć i tak najlepiej wygląda to w LG (podzielone na 4 grupy)

Szybkość zauważalna w niektórych momentach, a na minus to brak animacja od odinstalowywania aplikacji z poziomu pulpitu. Fajnie wyglądało to wczesniej.

A reszta to oczywiście Miui 6 które jak dla mnie wygląda najlepiej ze wszystkich nakładek androida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...