Szybkie ładowanie 100 W w telefonach marki Redmi Note

Adam Błażejewski
2 komentarze

Redmi zaprezentowało udaną serię modelu Note, czym ustanawia rekordy sprzedaży dla firmy. Wynika to głównie ze stosunku jakości do ceny i kilku interesujących funkcji, które zwykle można znaleźć w telefonach premium.

W przyszłości firma planuje oferować obsługę ładowania 100 W dla smartfonów z serii Redmi Note, o czym poinformował chiński bloger Digital Chat Station na portalu Weibo. Obecnie najwyższy standard szybkiego ładowania oferowany przez markę w tej linii to 67 W.

Niedawno Xiaomi wprowadziło nowe rozwiązanie HyperCharge Fast Charging i pokazało, że przewodowe ładowanie o mocy 200 W może naładować baterię 4000 mAh do 50 % w zaledwie trzy minuty, a pełne naładowanie zajmuje około ośmiu minut. Pełen artykuł znajdziecie pod tym linkiem. Po niespełna dwóch tygodniach producent odpowiedział na najczęściej pojawiające się pytanie dotyczące tej technologii, o czym informowaliśmy również na łamach naszego portalu.

Bezprzewodowa ładowarka HyperCharge 120 W została wprowadzona na rynek jako następca bezprzewodowego ładowania 80 W, które zostało zaprezentowane w październiku ubiegłego roku. Technologia ładowania bezprzewodowego 80 W może w pełni naładować baterię 4000 mAh w 19 minut.

Xiaomi oferować będzie obsługę szybkiego ładowania 100 W dla smartfonów z serii Redmi Note średniej klasy, podczas gdy urządzenia premium lub flagowe marki będą wyposażone w obsługę szybkiego ładowania 200 W.

Jest to na pewno dobry ruch ze strony Xiaomi i jej submarek, aby wprowadzać flagowe rozwiązania również do telefonów ze średniej półki. Takimi właśnie posunięciami firma zyskuje coraz to większą rzesze klientów na całym świecie. Implementacja najnowszych rozwiązań, dobry stosunek jakości do ceny, to klucz do sukcesu. Pozostaje tylko mieć nadzieję, iż wsparcie ze strony producenta będzie również na wysokim poziomie, o czym zapewniało Xiaomi, powołując w tym celu specjalny zespół.

Żródło: Wiebo

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner