Xiaomi zaczyna słuchać użytkowników

Adam Błażejewski
4 komentarze

Parę tygodni temu użytkownicy telefonów chińskiej marki przesłali podpisaną petycję do Xiaomi, w której pojawiło się wiele skarg. Producent postanowił powołać specjalny zespół, który zajmie się rozwiązaniem tych problemów.

Jak wiadomo nakładka MIUI jest jedną z najczęściej używanych na świecie, ze względu na mnogość opcji i płynność w działaniu. Ostatnio jednak wielu użytkowników nie jest usatysfakcjonowanych z pracy oprogramowania oraz dostępnych w nim opcji. Globalni użytkownicy chcą, aby firma dokonała znaczących zmian w swoim podejściu do rozwoju globalnej wersji MIUI. Jednym z głównych zarzutów są liczne błędy w oprogramowaniu oraz kastracja opcji dostępnych tylko w chińskim wariancie. Powołano w tym celu MIUI Pioneer Group, wewnętrzny zespół Xiaomi, stworzony specjalnie w tym celu.

Zespół ten stworzony został przez dyrektora generalnego departamentu MIUI. Na powyższym zdjęciu znajdują się dyrektorzy pięciu głównych działów tego zespołu. Zająć mają się oni miedzy innymi ogólnymi wrażeniami z użytkowania oprogramowania, reklamacjami i wszystkimi zgłoszeniami od użytkowników, tworzeniem oprogramowania systemowego dla smartfonów oraz optymalizacją problemów sprzętowych.

Jest to bardzo dobry zespół, składający się z dobrze do tego celu przygotowanych ludzi. Pomoże on w rozwiązywaniu najczęstszych problemy, które często negatywnie wpływały na wrażenia użytkownika smartfonów Xiaomi oraz submarek.


Xiaomi,

Postęp prac prowadzonych przez MIUI Pioneer Group będzie na bieżąco publikowany w przestrzeniach poświęconych społeczności Xiaomi w formie progresywnego raportu, do którego monitorowania zespół gorąco zaprasza. Prezentowany on będzie między innymi za pośrednictwem oficjalnej aplikacji MiCommunity.

Źródło: GizChina,

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner