MiLocker – trochę MIUI poza MIUI

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MiLocker – trochę MIUI poza MIUI

Ostatnimi czasy Xiaomi zdecydowanie nie próżnuje w kwestii ekspansji MIUI na arenie „międzynarodowej”. Światło dziennie ujrzała właśnie aplikacja MiLocker, która nie jest niczym innym, jak lockscreenem zawartym w systemie MIUI. Tylko że dzięki niej, możemy mieć MIUI lockscreen na chociażby zwykłym, stockowym Androidzie!

Aplikację można pobrać ze specjalnie utworzonej strony MiLocker. W dalszej części tego wpisu znajdziecie bezpośredni odnośnik do pobrania apki. MiLocker trafił również do Marketu.


Pobierz plik apk

Pobierz: MiuiHome.apk
[qrcodetag size=”150″]http://bigota.d.miui.com/tools/MiuiHome.apk[/qrcodetag]

Entuzjasta nowych technologii - fan marki Xiaomi oraz systemu MIUI. Na co dzień zajmuje się webdesignem. Wraz z Acidem, współtworzy MIUIPolska od 2011 roku.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Adrtra

  Można poprosić o jakiś mirror? Z tej stromy ściąga się z prędkością rzędu 500-600 B/s. ;/

 • bartekopa

  Jest błąd w podlinkowaniu grafiki (jedno „g” za dużo)

 • Tomasov

  Wszystko fajnie ale gdy w deluxe setting wyłączy się standardowy locker to milocker tez nie dziala a go locker działa jak najbardziej!Co więcej nie dodali dźwięki blokowania i odbl.telefonu :( mam nadzieje,ze niebawem to poprawią bo MIUI lockery ma świetne!

 • Gregski Serski

  Nie dziala. Pojawia sie komunikat, zeby przeinstalowac aplikacje gdyz ma bledny podpis.