MIUI ICS dla Nexus S w piątek. Co następne?

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MIUI ICS dla Nexus S w piątek. Co następne?

Zgodnie z zapowiedziami MIUI.com, MIUI ICS dla Nexusa S powinno pojawić się w ten piątek. Na MIUIandroid.com rom pojawi się pewnie później z racji tego, że do tej pory nie otrzymano od MIUI wszystkich aplikacji wchodzących w skład ICS i nie dokonano poprawek tłumaczenia do reszty.

Następnym urządzeniem po NS z MIUI 4.0 będzie MI-ONE.
Trzecim telefonem z ICS będzie urządzenie spełniające poniższe kryteria:

 • planowany update do Android 4.0
 • urządzenie stabilne (cokolwiek to znaczy)
 • duża liczba użytkowników

Jeśli miałbym zgadywać to trzecim urządzeniem z MIUI byłby Samsung Galaxy S aczkolwiek powinien to być HTC Desire oczywiście :)

Z naszej strony na pewno na razie nie będzie spolszczenia dla NS, gdyż po pierwsze rom jest w 80% od nowa do tłumaczenia a po drugie następny tydzień to święta toteż nad MIUI nie będę siedział. Nie wiem czy MIUI.com planuje 1.12.23 ale na MIUIPolska w świąteczny weekend na pewno nic się nie pojawi. Może potem.Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • icywind

  Ciekawe, MI-ONE powinno mieć priorytet przed wszystkimi innymi telefonami choćby nie wiem co a tu Nexus będzie pierwszy.

  • Wg. mnie to normalne. MI-One nie jest jakimś cudownym telefonem z własnym systemem. MIUI to nie własny chiński system. Jest oparty na androidzie. Zawsze Nexusy dostawały najnowsze generacje Androida jako pierwsze. ICS pierwszy jest na Galaxy Nexus (Nexus III generacji), drugim w kolejce telefonem z wersjami developerskimi ICS jest .. Nexus S. Ponieważ ten telefon (pomijając GN z uwagi na niedostępność i brak poprzednich MIUI) dostał najwcześniej ICS więc to na nim bazowano budując MIUI ICS. Potem idzie MI-One bo to flagowy telefon Xiaomi i będzie port z Nexusa S MIUI ICS. Nie ważne czym jest MI-One, tu chodzi o system który został wpierw stworzony pod Nexusy (developerskie telefony Google) i dopiero po testach na tym telefonie można iść dalej.

 • A czy ICS jest bardziej wymagajacy sprzetowo od 2.3.x? Czy na Desire to ruszy?

 • piyoter

  Po szaleństwie promocji marketowych, na razie nie planuję instalować kolejnych bet… Wiec moze wszystkim sie przyda taki odpoczynek od aktualizacji? Chocby po to, żeby zauważyc że są Swieta :D
  Pozdrawiam maniaków aktualizacyjnych :)