Nowa wersja aplikacji Amazfit dostępna

Maciej Rosiński
2 komentarze

Xiaomi wraz z Huami stanowi dobry duet, spod którego ręki wychodzą urządzenia ubieralne, głównie zegarki i opaski. Do sklepu Google trafiła najnowsza odsłona aplikacji sterującej – Amazfit 4.0.

Po otwarciu nowej wersji przywita nas interfejs w trybie ciemnym. Każdy element, dotyczący poszczególnych pomiarów, został oddzielony i umieszczony w wyraźnie odseparowanym bloku. Po kliknięciu każdego z nich zostaniemy przeniesieni do panelu ustawień i statystyk z tegoż zakresu pomiarów. Nowością tutaj jest pojawienie się możliwości przeglądania zapisów w formie graficznej (wykresowej) lub tekstowej.

In plus należy potraktować pojawienie się możliwości przeglądania historii danych z zakresu metabolizmu, masy mięśniowej, obciążenia treningowego, etc., których dotąd brakowało.

W odróżnieniu od całości interfejsu, dolna belka jest w trybie jasnym. Została podzielona na trzy sekcje: “Ekran początkowy”, “Enjoy” (“Satysfakcja”??) i “Profil”. Ponad belką znajduje się ukrywany panel zawierający większość narzędzi i aktywności.

Funkcja “Satysfakcja” zastąpiła dotychczasową sekcję “Przyjaciele”. Ta, została umieszczona w nowej sekcji, a oprócz tego znajdziemy tam “Cele”, czy “Alarm”. Niestety, jako chyba główną wadę należy wymienić brak właściwego tłumaczenia.

Jest spora szansa, że u części użytkowników aktualizacja już się pojawiła, zaś część z nich dopiero ją otrzyma. Aplikacja do pobrania w linku znajdującym się w źródle.

Źródło: Google Play

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner