Koniec salonu Xiaomi w Westfield Arkadia w Warszawie

Kacper Skrzypek
0 komentarz(y)

Spółka ROLV Group, która odpowiada za sklep internetowy Mi-Home.pl oraz niektóre salony Xiaomi w kraju, poinformowała o zamknięciu największego w Polsce salonu Xiaomi, mieszczącego się w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia. Z tego powodu firma wyprzedaje asortyment z tego salonu.

Od 12 do 27 maja br. każdy, kto odwiedzi salon, będzie mieć możliwość zakupu ostatnich sztuk produktów powystawowych, poekspozycyjnych oraz outletowych za niewielki procent ich pełnej wartości. Liczba produktów objętych promocją jest ograniczona.

W ofercie spółki znajdują się smartfony, których ceny rozpoczynają się już od 111 zł, hulajnogi elektryczne od 888 zł, oczyszczacze powietrza od 199 zł oraz akcesoria nawet za mniej niż 20 zł. Osobom, które wybiorą się do salonu, być może uda się także złapać opaskę sportową za niewiele więcej niż 50 zł — spółka nie podaje szczegółów, o jaki model chodzi.

Zasady promocji

  • Produkty wyprzedażowe nie są objęte gwarancją producenta, chyba że przy danym produkcie wyprzedażowym zaznaczono inaczej.
  • Produkty wyprzedażowe mogą nosić ślady używania oraz mieć wady fizyczne, ale są wolne od wad prawnych.
  • ROLV Group Sp. z o.o. odpowiada wobec uczestników wyprzedaży za wady produktów wyprzedażowych inne niż zaakceptowane podczas zakupu.
  • Do każdego zakupu zostanie wystawiony paragon imienny, na którym wskazane będą zaakceptowane wady danego produktu wyprzedażowego. Paragon powinien zostać podpisany przez uczestnika.
  • Warunkiem otrzymania rabatu wyprzedażowego jest podpisanie przez uczestnika oświadczenia o zapoznaniu się z zaakceptowanymi wadami danego towaru wyprzedażowego oraz postanowieniami regulaminu.
  • W przypadku odmowy podpisania oświadczenia przez uczestnika może on nabyć towar wyprzedażowy w cenie regularnej.
  • Regulamin nie ogranicza uprawnień konsumentów, jakie przysługują mu na podstawie przepisów obowiązującego prawa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Koniec pewnej epoki

Salon Xiaomi w warszawskiej Arkadii (al. Jana Pawła II 82) był pierwszym oficjalnym sklepem Xiaomi w stolicy Polski, a drugim w kraju (po krakowskim). Otwarto go w 2018 roku, a dwa lata później zmodernizowano i poszerzono. Poza sprzedażą smartfonów i urządzeń ekosystemowych w Arkadii mieścił się także serwis urządzeń firmy. Poza tym salonem w Warszawie znajdują się jeszcze dwa sklepy Xiaomi: w Galerii Mokotów i Galerii Młociny. Są one jednak prowadzone przez innych dystrybutorów Xiaomi (Viamind, odpowiedzialnego za sklep Mimarkt.pl i GG Stores, właściciela sklepu Mi-Store.pl)

Powstaje pytanie: czy zamknięcie jednego z największych salonów Xiaomi w Europie Środkowo-Wschodniej to zalążek większego kryzysu w polskim oddziale Xiaomi? W kuluarach mówi się o podobnych cięciach w innych salonach marki; czy plotki okażą się prawdą, dowiemy się zapewne w następnych miesiącach.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner