Jump to content

Pierwszy zakup Xiaomi z Chin kilka pytań

Maniak

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Jestem nowy na forum choć trochę czasu już tu spędziłem wertując kolejne strony opinii o telefonach itd. Jako, że jestem prawie zdecydowany na zakup Xiaomi mi4c to chciałbym jeszcze uzyskać odpowiedzi na kilka pytań zanim przejdę do działania.

Do rzeczy, jak wygląda sprawa oprogramowania Miui na Mi4c nie ma problemów z wgraniem sprawnego polskiego softu? Jako, że planuję również kupić Redmi 3 dla ojca, a z tego co słyszałem to mają zablokowany bootloader - to jakoś mocno komplikuję sprawę wymiany oprogramowania? Jako, że on jest trochę laikiem jeżeli chodzi o telefony to nie chciałbym żeby miał problemy z brakiem tłumaczeń menu na język PL i problemu w działaniu telefonu.

Kolejne pytanie dotyczy zakupów na ibuygou oni dokładają przejściówkę do ładowarki za darmo czy trzeba osobno domówić?

Na koniec w sumie najważniejsze pytanie czy są jeszcze jakieś pułapki albo rzeczy, o których należy pamiętać składając zamówienie w Chinach itd. (najprawdopodobniej będę zamawiał przez IBUYGOU, ze względu na serwisu we Wrocławiu) żeby nie mieć później żadnych problemów, żeby nie brakowało jakiś wtyczek, przejściówek itd. Czy jest coś co warto zamówić od razu razem z telefonem?  Jakieś szkło hartowane na ekran, etui czy np. osobno przejściówki prądowe, usb trzeba?

Trochę chaotyczna momentami ta wiadomość, ale liczę, że nie jest tak źle.

Pozdrawiam i z góry dzięki za poświęcony mi czas,
Maniak

Edited by Maniak

-przejsciowki otrzymasz odrazu

- instrukcja wgrania miui polska jest na forum 

- pulapka  chyba masz na mysli Vat   ale  to jest loteria  zamawialem 2telefony  i nie bylo problemow

note3  chwilowo instrukcja nawet dla mnie jest wkurf ale udaje  sie uzytkownikom ,wiec zawsze ci ktorys pomoze

- nie zamawialem nic oprocz telefonu wiec nie wiem co chcesz pewnie jakies tylnie plecki 

12 godzin temu, skay77 napisał:

-przejsciowki otrzymasz odrazu

- instrukcja wgrania miui polska jest na forum 

- pulapka  chyba masz na mysli Vat   ale  to jest loteria  zamawialem 2telefony  i nie bylo problemow

note3  chwilowo instrukcja nawet dla mnie jest wkurf ale udaje  sie uzytkownikom ,wiec zawsze ci ktorys pomoze

- nie zamawialem nic oprocz telefonu wiec nie wiem co chcesz pewnie jakies tylnie plecki 

Dzięki za odpowiedź.

Mi nie chodzi o note 3 tylko podstawowe Redmi 3 5cali (2gb / 16 gb)

Panowie (wracając do Mi4c ) , lepiej zamówić z chin (250$) czy europy (300$). Coś czytałem, że przy zamawianiu z Chin można wykupić ubezpieczenie od VATu, która opcja jest najbradziej opłacalna? Głównie interesuje mnie zakup na IBUYGOU ze wzgledu na potencjalną możliwość serwisowania we Wrocławiu

Edited by Maniak
Wyjaśnienie

7 godzin temu, ddr napisał:

QWEpBgH.jpg

Mówimy o tym śmiesznym redmi 3? Na snapdragonie 616? Tym z bateryjką 4,1 Ah i ekranem 720p?

Mówimy głównie o Mi4c i te ceny dotyczą tego modelu. Redmi 3 (nie Note ) to inny temat bo go chciałem go dla ojca wziąć, uważasz że to zły pomysł? 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...