Skocz do zawartości

Powrót z MIUIPolska na inny rom


stackerob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam odblokowany bootloader, zainstalowe recovery oraz MIUIPolska wrzucone oczywiście poprzez recovery.

Niestety w porównaniu do Global EU na stable bateria trochę kuleje oraz parę innych elementów sprawia, że z chęcią wróciłbym do wspomnianego Global EU wrzucanego przez SPFlash.

Czy wystarczy poprzez flasha wrzucić ten rom zgodnie z instrukcjami? Recovery zostanie wtedy zamienione na oryginalne ? Jak sytuacja będzie się miała z bootloaderem, nadal zostanie on odblokowany?

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam odblokowany bootloader, zainstalowe recovery oraz MIUIPolska wrzucone oczywiście poprzez recovery.

Niestety w porównaniu do Global EU na stable bateria trochę kuleje oraz parę innych elementów sprawia, że z chęcią wróciłbym do wspomnianego Global EU wrzucanego przez SPFlash.

Czy wystarczy poprzez flasha wrzucić ten rom zgodnie z instrukcjami? Recovery zostanie wtedy zamienione na oryginalne ? Jak sytuacja będzie się miała z bootloaderem, nadal zostanie on odblokowany?

Z góry dzięki!

1. Tak

2. recovery wróci na stockowe

3. Tego chyba nikt nie sprawdzał

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, ze podczas odblokowywania dane telefonu trafiaja gdzies do bazy Miui i teoretycznie mozliwe jest odblokowanie go po jakims czasie...

Wrzucę moze dzisiaj jakiegos dev przez spflasha i sprobuje odblokowac bootloadera po raz kolejny. Troche glupota by bylo aby odblokowac go tylko raz bez mozliwosci powrotu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał wrócić bez problemu wgrywamy tym spftool tego 7.1.6 stable xiaomi eu działa bardzo dobrze zastanawia mnie dlaczego sa takie duże różnice w działaniu soft dopiero ten miui polska bazuje na tym chińskim a różnica jest bardzo duża bateria,rozlanczanie bluetootha , usypiajacy czytnik linii papilarnych gdzie na stable nic takiego nie ma

Edytowane przez Dutche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się wrócić Miui Polska na GlobalEU Stable.

Najpierw musimy wrzucić 7.0.19 Stable, ponieważ tylko ten ROM posiada komplet składników, takich jak recovery itp.

Dopiero potem możemy wrzucać inne romy ;)

1 godzinę temu, spamkuba napisał:

Znalazłem coś takiego http://xiaomi.eu/community/threads/6-1-28-29-2-4.29731/ czy jest to ta sama wersja co na flashtoola??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tutaj jest wersja DEV, która również nie powala baterią... niestety wersji STABLE od Loxar'a z GlobalEU nie ma na recovery ;/

Wieczorem spróbuję wrzucić DEV i odblokować jeszcze raz bootloader, zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...