Sign in to follow this  
demwsb

Ustawienia MMS w RMN3

Recommended Posts

Witam jestem od wczoraj posiadaczem tego urządzenia.I mam problem z konfiguracją MMS dla sieci Plus

Oczywiście używam dual sim karta pierwsza to Plus z którego dzwonię i wysyłam SMS karta druga to T-Mobile mam tam pakiet LTE 25GB

Jak to skonfigurować by moc otrzymywać MMS.

Jeżeli będzie potrzebne jeszcze jakieś info to piszcie.Pozdrawiam

Edited by demwsb

Hej. U mnie jest tak jak na screenach i działa dobrze. Nic nie zmieniałem od kiedy tel sam sobie ustawił to po włożeniu karty.

Ps. A jak Ci działa internet w Plus?

Szybko? Bez przerw? Bez zamulania? Jaki masz soft?

5defad631450fbb862440df1bfbaf24f.jpg25c72235428a510a4b3d7705286fcb6f.jpg

40e662441294285bd88a639cd0cbd84e.jpg
  • Like 1

2 minuty temu, marceleqs napisał:

Ps. A jak Ci działa internet w Plus

nie testowowałem bo mam LTE z T-mobile

4 minuty temu, marceleqs napisał:

Jaki masz soft?

7.0.919.0 stable

opisz jak wejść w Edytowanie punktu dostępu bo nie mogę znaleść

A jakie macie ustawienia mmną w Play.nie mogę wysłać mms wklei ktoś ustawienia? Albo co i jak poustawiać

7.0.919.0 stable

opisz jak wejść w Edytowanie punktu dostępu bo nie mogę znaleść

Wchodzisz w:

Ustawienia

Sieci komórkowe

Karty SIM

Punkty dostępowe

I klikasz na strzaleczke od punktu MMS albo Internet zależy co chcesz edytować. Potem wchodzisz w dany parametr i ci się włącza jego edycja.

Na końcu dajesz:

Więcej

Zapisz

i gra gitara.

Ja na rn2 na sim 2 gdzie mam internet 25gb w plus smiga ładnie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

No ja mam właśnie na Sim2 internet z plusa. Czasem śmiga aż miło a czasem tragedia.. Dziwne jest to że bywają momenty że film na YT chodzi a strona www wywala błąd albo długo ładuje.. kupy się to nie trzyma.

Kliknij w drugą kartę (co masz ustawioną na internet), czyli T-Mobile i tam masz punkty dostępowe...

Screenshot_2016-02-14-12-29-01_com.android.phone.png

Edited by Tajniak

Koledzy, obecnie używam dwóch kart z sieci Plus w swoim telefonie. Pamiętam, że jak miałem jedną kartę na początku i poprzedni ROM to mms chyba działały. Wysyłam je i odbieram sporadycznie, ale wolałbym aby działały cały czas. Obecnie jak napisałem mam włożone dwie karty SIM i internet ustawiony na drugą, ROM oficjalny global dev 6.5.19

Dzisiaj dostałem akurat dwa mmsy na SIM1 i nie mogę ich pobrać, próbowałem też przełączyć internet na SIM1 i wtedy je pobrać i też bez rezultatu. Transmisji danych jako takiej nigdy nie wyłączam gdyż na obu kartach mam pakiety internetowe.

Czy ktoś zna jakieś sensowne rozwiązanie, aby MMSy działały na obu kartach automatycznie i poprawnie albo przynajmniej na SIM1?

Edit: Zresetowałem teraz ustawienia APN i mmsy się pobrały.

Edited by Simono_pl

Miałem kłopoty z mms w sieci Play pomogła instalacja tego nowo miui 8 teraz wszytko działa

Pojawił mi sie znowu problem z MMSami. Nie pobierają się na SIM2 mimo poprawnych ustawień. Obie karty z sieci Plus, internet ustawiony na SIM2.

Na SIM2 mam służbowy numer i raz kiedyś od święta dostaje MMSy, które to powinienem móc przeczytać (obecnie muszę czekać, aż dostanę info z Plus, że się nie udało i ma sprawdzić na foto.plus.pl). Pomoże ktoś rozwiązać problem? Na stronie mms ma prawie 300KB, a w telefonie pokazuje mi 32KB do pobrania, dziwne.

Edited by Simono_pl

Dnia 12.02.2016 o 17:26, marceleqs napisał:

Hej. U mnie jest tak jak na screenach i działa dobrze. Nic nie zmieniałem od kiedy tel sam sobie ustawił to po włożeniu karty.

Ps. A jak Ci działa internet w Plus?

Szybko? Bez przerw? Bez zamulania? Jaki masz soft?

5defad631450fbb862440df1bfbaf24f.jpg25c72235428a510a4b3d7705286fcb6f.jpg

40e662441294285bd88a639cd0cbd84e.jpg

hej, mam tak wszystko ustawione i nie działają MMS (nie da się wysłać a jak do mnie ktoś wysyła to mam tylko info że jest wiadomości i do kiedy jest ważna). Jakiś pomysł Tel z Miui 9.3