Skocz do zawartości

zmiana wielkość ikon


orthieri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem Redmi note 2, mam pytanko czy jest możliwość zmiany ikon na pulpitach na mniejsze? Wcześniej nie korzystałem z tak dużego telefonu i te ikony wydają mi się gigantyczne.

I drugie moje pytanko czy jest możliwość takich ustawień aby ikony wyglądały jak w oryginale, bo obecnie po każdej instalacji powstają mi ikony z kwadratem o zaokrąglonych narożnikach w tle?

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam motywy to przez chwilę ukazuje mi się pasek z wyborem jest tam  "top", "categ" itp... I tam jest "własne" ale to po chwili znika i zostają tylko ikony "top" "categ" "walpaper" i lokalne  czy coś jest nie tak?

 

Edytowane przez orthieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Przed chwilą, procent napisał:

Czy ktos moze mi pomoc? Ikony dual sim gdy ktos dzwoni sa tak male ze nie wiem czy polaczenie jest na numer prywatny czy sluzbiwy. Da sie je jakos powiekszyc, zmienic nazwe sima itp?

Nie. Normalnie nie można tego zmienić. Możesz spróbować poszukać motywu, który by to umożliwiał - aplikacja Motywy. Niestety, musisz szukać "na piechotę", przeglądając każdy motyw po kolei lub próbować, instalując je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...