Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Mi Note - GWARANCJA - 1050 PLN


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: phablet Xiaomi Mi Note biały 16 GB.

Opis: Telefon używany. Zakupiony we wrześniu ubiegłego roku w Xiaomiforsale.com. W listopadzie "zdechł" ekran. W grudniu, w ramach gwarancji, w sklep wymienił mi telefon na nowy egzemplarz, identyczny, więc telefon jest używany przez 1 miesiąc. W zestawie opakowanie, "makulatura", ładowarka i przewód USB.

Oczywiście telefon jest w pełni sprawny, stan wizualny idealny, praktycznie bez śladów użytkowania. Niestety, wczoraj nieopatrznie zainstalowałem ROM fastboot z Androidem 6.0. Efekt? Nie działają usługi Google i sklep Google. Siłą rzeczy, nie działają też aplikacje pobrane ze sklepu Play. Oczywiście ten problem za jakiś czas zostanie usunięty, kiedy tylko pojawi się ROM MIUI global lub MIUI Polska. Na tę chwilę, używam zbyt wielu aplikacji ze sklepu, żebym mógł pozwolić sobie na brak możliwości ich zainstalowania.

Telefon działa pod kontrolą najświeższej wersji MIUI Polska - z dzisiaj - 6.1.29 6.2.4 (z 4 lutego) na Androidzie 6.0.1.

Cena: 1050 PLN plus PP, InPost czy kurier -  w zależności od życzenia kupującego. Gratis dodaję przezroczyste etui silikonowe NILLKIN, w którym noszę telefon. Dodatkowo, w gratisie dorzucam dwa silikonowe etui Nillkin (nowe - białe i szare - przezroczyste).

Aukcja allegro/olx: http://allegro.pl/xiaomi-mi-note-gwarancja-ideal-i5975175071.html

Kontakt: Ewentualne negocjacje i pytania - PW lub [email protected].

Fotki:

Xiaomi_Mi_Note_01.JPG

Xiaomi_Mi_Note_02.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...