Skocz do zawartości

Zestaw głośnomówiący Bluetooth


sonax_xc

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie teraz wygląda to tak, że jak mam sparowaną słuchawkę i dzwonię do kogoś, to 1 raz na ok. 3 próby nie słyszę rozmowy w słuchawce BT, tylko w głośniku wewnętrznym telefonu. Niezależnie, czy to ja dzwonię do kogoś wybierając numer na ekranie dialera, robiąc "redial" czyli ponowienie ostatniej rozmowy klikając na słuchawce BT lub odbierając rozmowę od kogoś. Czasami nawet dźwięk jest przekazywany do głośnika telefonu, mimo że w dialerze jest zaznaczona opcja Bluetooth. 

Oprócz tego, do grona starych problemów dołączył nowy... Raz na około 4 połączenia jak się już połączę i o dziwo, dźwięk jest przekazywany do słuchawki, to w ¼ przypadków nie jestem w stanie prowadzić rozmowy, ponieważ dźwięk w słuchawce BT jest "rwany" i tak jakby "elektronicznie zakłócany" (nawet nie wiem jak to opisać).

Czyli w ok. 70% przypadków: porażka (sumując problem 1 i problem 2). 

Jestem na chińskim dev, 6.1.29 i nie mam czasu na wgrywanie po kolei ROMów i sprawdzanie a nuż może któryś zadziała, bo nie po to kupiłem urządzenie, żeby się doktoryzować z ROMów. Jeśli producent w swoim oficjalnym ROMie, który jest "na rynku" zapewne od wielu lat (sugerując się cyfrą 7 przy "MIUI 7") nie jest w stanie poradzić sobie z absolutnie podstawową funkcją, to MOJA SUBIEKTYWNA opinia jest taka, że jest to syf. Kpina, kpina i jeszcze raz kpina... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz wypowiem się w tym temacie. Od kiedy zainstalowałem stabilny 7.1.3.0 Nie mam najmniejszych problemów z BT. Jest jeden warunek: miflash i po wygraniu stable przywrocić ustawiania fabryczne = wszystko pięknie działa. Nie zamierzam przechodzić na miui Polska.

RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czesiek napisał:

Ostatni raz wypowiem się w tym temacie. Od kiedy zainstalowałem stabilny 7.1.3.0 Nie mam najmniejszych problemów z BT. Jest jeden warunek: miflash i po wygraniu stable przywrocić ustawiania fabryczne = wszystko pięknie działa. Nie zamierzam przechodzić na miui Polska.

RN2

Czy to nie jest jakiś nieoficjalny ROM przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, Ja tez po problemach o których pisałem powyżej z łączeniem się z zestawem samochodowym mając zainstalowane MOUI 7 Polska 6.1.21 przeszedłem na stabilne 7.1.3.0. I jest o niebo lepiej! Telefon z reguły łączy się z zestawem bez problemu. Czasem jednak zdarza mu się zapomnieć o BT ale teraz naciskając na telefonie ikonkę BT nie czekam kilkunastu sekund na wyłączenie i ponowne włączenie BT. Po takiej czynności połączenie BT natychmiast się aktywuje i jest stabilne. Jednak do sposobu łączenia się telefonu wyposażonego w system Windows jeszcze trochę daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...