Skocz do zawartości
  • 0

Potrzebuje pomocy w wyborze


mikoo178x

Pytanie

Witam wszystkich :)

Chciałbym się dowiedzieć co będzie dla mnie najlepszą opcją jeśli chodzi o wydajność,  głównie chodzi mi o to żeby telefon nie przycinał i robił w miare dobre zdjęcia :

- Nokia lumia 930 ( nie jestem pewien co do systemu )

- xiaomi MI4 ( Trochę się boję o awaryjność )

-Huawei P8 ( duży + za wygląd )

-Honor 7 ( przeciętne opinie )

Najlepiej jakby telefon nie miał tendencji do awarii haha :)

Z góry dziękuje za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Witam wszystkich

Chciałbym się dowiedzieć co będzie dla mnie najlepszą opcją jeśli chodzi o wydajność,  głównie chodzi mi o to żeby telefon nie przycinał i robił w miare dobre zdjęcia :

- Nokia lumia 930 ( nie jestem pewien co do systemu )

- xiaomi MI4 ( Trochę się boję o awaryjność )

-Huawei P8 ( duży + za wygląd )

-Honor 7 ( przeciętne opinie )

Najlepiej jakby telefon nie miał tendencji do awarii haha

Z góry dziękuje za odpowiedzi !

Każdy telefon może się posypać, zarówno softowo jak i hardware'owo. Nie wiem jak xiaomi na tle innych producentów się prezentuje ale jak wejdziesz na fora innych producentów telefonów to zobaczysz że można mieć pecha z każdym modelem od każdego producenta. Słynne jabłka też się psują.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuje zakupy na xiaomiforsale.com, sklep w Czechach, 12ms gwarancji na "miejscu" (w Czechach lub jak się ugadasz to może jeszcze we Wrocławiu, nie pamiętam jak to tam było z MiCenter), w razie niemożliwości naprawy wymiana na nowy od ręki. Nie przestrasz się, że cena w euro, w Polsce i tak zapłacisz w PLN (jeżeli jeszcze jest "za pobraniem"). Ja za Huawei nie przepadam, nie ufam im, mam modem do LTE w domu od nich i klnę w cholerę ten szajs -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, mikoo178x napisał:

http://allegro.pl/promocj-xiaomi-mi4-lte-2-16-gb-4-2-5ghz-z-pl-i5875392620.html tutaj Pan przesłał mi zdjęcia na prośbę e904c1da34e0ae9b.jpg bo czytałem już artykuł o podróbkach :) tylko że ten egzemplarz ma 2gb ram ;/

za ~100zł więcej masz 3Gb RAM w XFS... Zostaw człowieku Alledrogo w spokoju, tam tylko na Januszy Biznesu trafisz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...