• 0
Sign in to follow this  
mikoo178x

Potrzebuje pomocy w wyborze

Question

Witam wszystkich :)

Chciałbym się dowiedzieć co będzie dla mnie najlepszą opcją jeśli chodzi o wydajność,  głównie chodzi mi o to żeby telefon nie przycinał i robił w miare dobre zdjęcia :

- Nokia lumia 930 ( nie jestem pewien co do systemu )

- xiaomi MI4 ( Trochę się boję o awaryjność )

-Huawei P8 ( duży + za wygląd )

-Honor 7 ( przeciętne opinie )

Najlepiej jakby telefon nie miał tendencji do awarii haha :)

Z góry dziękuje za odpowiedzi !

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

"Brak tendencji do awarii" nie istnieje... zawsze się coś może zwalić, takie o, złośliwość rzeczy martwych :P. Nie wiem czego boisz się przy Mi4, awaryjność tego telefonu jakoś specjalnie wysoka nie jest...

• 0
Witam wszystkich

Chciałbym się dowiedzieć co będzie dla mnie najlepszą opcją jeśli chodzi o wydajność,  głównie chodzi mi o to żeby telefon nie przycinał i robił w miare dobre zdjęcia :

- Nokia lumia 930 ( nie jestem pewien co do systemu )

- xiaomi MI4 ( Trochę się boję o awaryjność )

-Huawei P8 ( duży + za wygląd )

-Honor 7 ( przeciętne opinie )

Najlepiej jakby telefon nie miał tendencji do awarii haha

Z góry dziękuje za odpowiedzi !

Każdy telefon może się posypać, zarówno softowo jak i hardware'owo. Nie wiem jak xiaomi na tle innych producentów się prezentuje ale jak wejdziesz na fora innych producentów telefonów to zobaczysz że można mieć pecha z każdym modelem od każdego producenta. Słynne jabłka też się psują.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• 0

Z tego co podałeś to.. tak Mi4 wypada najlepiej... Chyba, że wolisz W8.1/10 od Androida, wtedy no... zostaje Ci Lumia xD

• 0

heh no dobra w takim razie jeszcze walcze miedzy mi4 a honor7 ;/

Ps.  nie wiem czy to okazja czy nie ale mam możliwość kupienia P8 za 950zł z prawie dwuletnią gwarancją .

Edited by mikoo178x

• 0

Znajdź kogoś kto kupił i serwisowł u niego. W Pl nie ma serwisu gwarancyjnego xiaomi jedynie pogwarancyjny

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• 0
Tylko że ten sprzedawca daje 24miesiące gwarancji oraz przeprowadza serwis w Polsce

Poczytaj opinie na forum. Odechce Ci się od razu zakupu u niego.

I btw. - każdy sklep w Polsce ma dać Ci 24mc gwarancji.

TapTap Tapatalk+MI4W

• 0

Ja niestety kupiłem u niego. Wszystko wydawało się ok zanim nie trafiłem tutaj i okazało się że podmienia ładowarki. Nie polecam. Cwaniaczek jakich mało

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• 0

Proponuje zakupy na xiaomiforsale.com, sklep w Czechach, 12ms gwarancji na "miejscu" (w Czechach lub jak się ugadasz to może jeszcze we Wrocławiu, nie pamiętam jak to tam było z MiCenter), w razie niemożliwości naprawy wymiana na nowy od ręki. Nie przestrasz się, że cena w euro, w Polsce i tak zapłacisz w PLN (jeżeli jeszcze jest "za pobraniem"). Ja za Huawei nie przepadam, nie ufam im, mam modem do LTE w domu od nich i klnę w cholerę ten szajs -.-

• 0

Mam od 3 m-cy Honora 7. Nic złego nie mogę o nim powiedzieć. Nie jest to oczywiście flagowiec, ale w mojej ocenie zdecydowanie wart swojej ceny (dla mnie ciut za słabe filmiki kręci)

Wysłane z Tapatalk

• 0
1 godzinę temu, mikoo178x napisał:

http://allegro.pl/promocj-xiaomi-mi4-lte-2-16-gb-4-2-5ghz-z-pl-i5875392620.html tutaj Pan przesłał mi zdjęcia na prośbę e904c1da34e0ae9b.jpg bo czytałem już artykuł o podróbkach :) tylko że ten egzemplarz ma 2gb ram ;/

za ~100zł więcej masz 3Gb RAM w XFS... Zostaw człowieku Alledrogo w spokoju, tam tylko na Januszy Biznesu trafisz :D.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this