Skocz do zawartości

GPS - testy / opinie


Tajniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak już pisałem wcześniej w innym temacie, po zaktualizowaniu MIUI do wersji 7.0.19 ładnie mi łapie fixa (wcześniej nie dało rady), ale...

Dziś jadąc samochodem włączyłem na chwilę nawigację używając dwóch aplikacji: HERE Maps a także Google Maps, przy pierwszym programie (miałem niewielką prędkość) znacznik przesuwał mi się skokowo a także tolerancja błędu była dość duża, przy drugim programie (duża prędkość - droga ekspresowa) nawigacja nie działała już skokowo a także poprawiła się dokładność, ale i za pierwszym razem i za drugim miałem problem z satelitami - na starcia programu całkiem ładnie łapie fixa, ale potrafi go zgubić nawet na cztery kilometry! W mieście to już byłoby niedopuszczalne...

Niebo było zachmurzone, ale bez tragedii.

Też tak macie?

Może się coś poprawi przy kolejnej aktualizacji? Skoro naprawili łapanie fixa to i z tym coś dadzą radę poprawić, czy może nie jest to wina softu?

Edytowane przez Tajniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki MIUI Polska nie wyjdzie chciałem się powstrzymać ze zmianą romu, zwłaszcza, że z tego jestem zadowolony, ale jest nadzieja, że to sprawa softu ;)

W takim razie potestuję jeszcze tą nawigację, zobaczymy jak będzie się spisywać.

Dzięki ;)

Edytowane przez Tajniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tajniak napisał:

Póki MIUI Polska nie wyjdzie chciałem się powstrzymać ze zmianą romu, zwłaszcza, że z tego jestem zadowolony, ale jest nadzieja, że to sprawa softu ;)

W takim razie potestuję jeszcze tą nawigację, zobaczymy jak będzie się spisywać. W środę jadę do Wrocławia, oby tam mi się nie zgubiła ;D

A jaki soft masz aktualnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...