Skocz do zawartości

Chyba zbrickowałem telefon na dobre


fakeman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po kolei:

Wgrałem Sphinxa V1c beta po wielu próbach na windows 10 i w końcu się udało najnowszym flashtoolem z końcówką 32.
Miałem battery draina także postanowiłem wgrać najnowszy stable rom od MIUI V7.0.19.0  na windows 10, flashtoolem 32 i zaznaczając wszystko (preloader itd, cala lista)
Odłączam telefon a tu psikus, nie chce się odpalić, no to próbuję wgrać flashtoolem 32 znowu V1c beta (tym razem bez preloadera itd) wszystko tak jak jest w poradniku na angielskim MIUI, na początku trochę błędów itd ale w końcu się udaje wgrać, odłączam telefon i dalej sie nie chce odpalić.

Próbowałem różnymi flashtoolami, różne romy, na przemian stockowe MIUI i sphinxa v1b i v1c i nic to nie daje, albo jakieś błędy, teraz cały czas mam timeouta, próbowałem i na windows 10 i na windows 7, to samo. Próbowałem podłączać telefon trzymająć vol - jak i powerem.

Ostatnie co mi się udało jako ostatnie wgrać to sphinx v1c z odznaczonym preloaderem.

Już nie mam sił, czy jest coś co jeszcze mogę zrobić czy uwaliłem telefon całkowicie?

Jeśli ktoś mi pomoże, z chęcią wyślę mu trochę kasy na kilka browarów ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEDNAK SIĘ UDAŁO
Jeśli komuś zdarzyło się coś podobnego to podaje rozwiązanie na przyszłość.

Potrzeba:

SPFLash 1516
http://en.miui.com/thread-198003-1-1.html
Paczka sterowników która była ze Sphinxem

Lepsze nerwy niż moje

Wszystko to na W10. Wszystko otwieramy jako administrator, przy instalacji tego ROMU zaznaczamy wszystkie możliwości tj. preloader itd no i zaczynamy zabawe z podłączeniem. Za każdym razem były różne błędy aż w końcu zacząłem kombinować z kolejnością podłączania kabla, telefonu, przyciskaniu vol-, 3 klawiszy na raz aż w końcu za chyba 5 razem się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...