Skocz do zawartości

Redmi Note 2 Prime - jaką wersje rom wgrać? Dylemat


apaczenko1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam pewien problem z moim telefonem ponieważ często w trackie nocy telefon się wyłączy i pomaga dopiero restart poprzez wciśniecie przycisku power na ok 10 sekund. Co może być tego przyczyną? Na razie mam wersje "MIUI 7 by xiaomi.eu 5.10.16 (rozwojowa)" wgraną przez sklep z allegro topkamerki. Chciałbym wgrać wersje stabilną. Jaką wersję romu polecicie? Chodzi mi o najnowszą i taką z którą nie ma żadnych problemów. Napiszcie czy w przypadku zmiany romu czy muszę wgrać TWRP czy wystarczy MIRecorvery.

Edytowane przez apaczenko1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, apaczenko1993 napisał:

Witam 

Mam pewien problem z moim telefonem ponieważ często w trackie nocy telefon się wyłączy i pomaga dopiero restart poprzez wciśniecie przycisku power na ok 10 sekund. Co może być tego przyczyną? Na razie mam wersje "MIUI 7 by xiaomi.eu 5.10.16 (rozwojowa)" wgraną przez sklep z allegro topkamerki. Chciałbym wgrać wersje stabilną. Jaką wersję romu polecicie? Chodzi mi o najnowszą i taką z którą nie ma żadnych problemów. Napiszcie czy w przypadku zmiany romu czy muszę wgrać TWRP czy wystarczy MIRecorvery.

Kupiłem u tego samego sprzedawcy i miałem tą samą wersje na start. U mnie potrzebny był TWRP. Sprawdź czy u Ciebie pójdzie bez. Jeżeli nie postępuj zgodnie z instrukcją na stronie: http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/, wgraj najnowszą wersję.

Edytowane przez Barter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...