Skocz do zawartości
  • 0

Mi note vs Redmi Note 3


SebastianWijatyk

Pytanie

Witajcie

Ostatnio bardzo ostrożnymi krokami zbliżam sie do kupna nowego smartphona.Byłem pewny kupna Xiaomi mi note na dhgate za 267$

Niestety okazało się, że jest to taka niska cena ponieważ jest to refubished.Także nie wiem jaka cena mnie wyniesie najtaniej na mi note.

Ale zobaczyłem,że za 210$ można kupić już Xiaomi redmi note 3 z 32gb rom / 3gb ram

Jak myślicie który telefon jest godniejszy uwagi ? Mam swoje teorie na ten temat ale nie wiem czy są one prawidłowe.

Xiaomi mi note

 -Lepsza jakosc dźwięku - Lepsze wykonanie (Bardzo cieniutki i te szkło <3 ) Snapdragon 801 - Wyświetlacz robiony na zamówienie od sharpa podobno świetnej jakości.

Xiaomi redmi note 3

Większa pamieć niższą ceną - Czytnik lini papilarnych - Martwi mnie grubość urzadzenia na video wydawał się mega grubaskiem - Martwi mnie również mediatek.Miałem wcześniej snapdragona 801 i działał on niesamowicie płynnie, o aktualizacje również się nie martwiłem.Czy w przypadku xiaomi ten argument sie nie zalicza ponieważ xiaomi i tak nie zależy na najnowszej bazie androida. oraz martwi mnie jakość wyświetlacza w porównaniu z Note 3 czy mi note.

Co jest bardziej warte uwagi a jeżeli mi note to czy warto dopłacać tyle pieniedzy ? Czy mozę warty uwagi będzie Note 3 i postawienie miui ? 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez SebastianWijatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Faktycznie nie widziałem tej strony i faktycznie jest za 286$ z China warehouse lub 300$  Ship from EU warehouse.

 Co prawda nastawiałem się na te 267 tutaj jest 19 dolarów drożej hmm przy obecnym kursie nie wiem ile to wyniesie ale jeszcze tyle dam rade dać.Ale 300 to na tą chwilę nie.Jak będzie wyglądała tylko sprawa z vatem ? Rozumiem ze z Europy nie będzie ale z chin jest prawdopodobieństwo.Zazwyczaj na dhgate czy aliexpress umawiałem się na deklarowanie wysyłki na mniejszą kwotę oraz wysyłkę jako gift.Racja jakością bije wiele flagowców !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja porównałem właśnie i wyszło że wysyłka z EU to wcale nie jest taka super. Chyba że chodzi nam o czas. Bo telefon z wysyłką z Chin DHLem wraz z ubezpieczeniem od Vatu jest ponad 20 dolców taniej niż z europejskiego magazynu. Więc nie wiem po co polecać autorowi tematu EU warehouse gdy jak sam piszę ma problem by uskładać na Mi Nota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W pierwszym poście pisał że chciał kupić z dhgate więc o fakturę mu pewno nie chodzi. Mniejsza z tym bo nie o to chodzi. A autor tematu jak ma czas lub da radę dołożyć to Mi Note trzeba brać. Redmi 3 pewnie jest dobrze wykonana, ale to zupełnie inna półka gdy porównuje się go do flagowego Mi Nota.

Edytowane przez skarżyski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje za zainteresowanie tematem.Widzę, że tutaj faktycznie można się czegoś dowiedzieć.

Faktycznie nie interesuje mnie za bardzo czas wysyłki , jak i nie interesuje mnie faktura na firme czy cokolwiek.Po prostu chce Mi note :) po przekroczeniu tych 250 dolarów licze sie juz z prawie kazdym groszem.Ostatni telefon sprzedałem za 600zł i cały czas podnoszę sobie poprzeczkę.Ale Mi note robi na mnie takie wrażenie, że kombinuje tak aby go mieć i poradzić sobie z pieniędzmi.

Widziałem, ze na ibuygou jest wysyłka DHL ale czy dodatkowe ubezpieczenie przed vatem jak i sama wysyłka to spory koszt ? 

A wiec tak.Kupić mi note na ibuygou z China warehouse ? Później będzie do wyboru wysyłka Co wybrać aby wyszło jak najtaniej i bez vatu ?

Telefon wyniesie mnie 1159zł wraz z droższym dolarem w moim banku wyniesie to jakoś 1200zł tyle mogę dać na to cudeńko <3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sebastian cena jaka Cie wyjdzie z Ibuygou z ubezpieczeniem od vatu to 318.34 usd. Możesz załapać się na jakiś kod -10usd, więc całość wyjdzie ok. 310 usd. 

U użytkownika Buriza z tego forum masz na allegro tego Mi Note za 1149 zł już z wysyłką. Pewno poza allegro będzie jeszcze coś taniej o koszt prowizji allegro. Ale  zawsze istnieje ryzyko że dostaniesz Vat. No i przez allegro możesz kupić telefon na raty bez procent.

Edytowane przez skarżyski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej a więc tak.Udało mi się dostać Mi Note w Polsce.Już go mam co za cudo...Note 3 czy Note 4 który jest o wiele droższy chowa się przy mi note.Jakośc wykonania piękna a telefon tak cienki i taki lekki.Porównywałem go do iphona 6 plus.Xiaomi nie dosc, że jest mega płynny , piękny system wykonanie boskie ramkic ieniutkie.Iphone przy nim wygląda jak dwa kroki do tyłu.Gdybym miał zamawiać z jakieś strony to z ibuygou.Polecam Mi Note !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...