Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jestem szczęśliwym posiadaczem RN2 właśnie updatowalem do 5.10.29 wciąż walczę z głębia ustawień. Jednym z problemów jest wyłączenie autoupdat-ow aby pozostać na wybranej wersji ebay.

Pozwolę sobie jeszcze zapytać

Trochę mam problem z przeglądarkami, zdaje się że wkoncu znalazłem optymalna UC Browser. Choć i tak strony nie wyświetlają się idealnie, próbowałem Firefox i Operę.

Kolejna to call recorder pro nie nagrywa połączeń, miałem wcześnie problem z call blockerem(should I answer) ale po bojach ruszyło.

Sorki jeśli w złym miejscu, moj pierwszy.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Jestem idiota wkoncu znalazłem.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...