Jump to content

Uchwyt rowerowy mi4c

Shadok

Recommended Posts

Hej,

Może są tutaj jacyś fani dwóch kółek, którzy mają jakieś sprawdzone patenty.

Zależy mi by zapiąć go do szosy w mtb siedzi bezpieczny w kieszeni ;)

Szukam czegoś minimalistycznego, jak najbliżej mostka by nie wyglądało to jak antena na wysiegniku B-)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jest Finn, ale nie wygląda na stabilny chociaż na szosę powinien wystarczyć. 

http://getfinn.com/

QuadLock byłby moim faworytem, ale ja bym go przyczepił do jakiegoś porządnego futerału bo do klapki to bym się bał.

PS. Jeszcze coś takiego jest http://osomount.com/shop/cyclomount-bike-mount-holder-iphone-5-5s-smartphones/

Edited by GrzeSek

Velo X Cyclomount trochę przekombinowany, Finn hmm no jakoś nie do końca mnie przekonuje. Quad Lock ma tylko przyciski jak iphone po drugiej stronie :P (głośność).

Powoli skłaniam się do DIY. Wymyśliłem sobie że kupując jeszcze jedna obudowę na mojego Mi4c (allegro ok.20zł) do tego przyklejając spód od starego licznika sigma uzyskam mocowanie które idealnie powinno się trzymać... jest jeszcze opcja drukarki 3d :P 

10 godzin temu, GrzeSek napisał:

Daj znać co wybrałeś :) Ja jakbym miał wystarczająco dużo wolnej gotówki to skusiłbym się na QuadLocka.

Tapatalknięte z MI4c

Nie patrząc że ma przyciski po drugiej stronie wyprowadzone? No fajna opcja (mając iphone za +3k to wydatek 300zł jakoś ginie :P ) 

Racja, tu pytanie do jakiego case to przykleić tak aby tel mocno siedział i co z deszczem :)

Nalepianie bezpośrednio do telefonu raczej nie wchodzi w grę

Nie widziałem by w tym zestawie był ten kondonik na tel

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• 4 months later...

Ja przez rok korzystałem z Finna. Głównie asfalt, czasem szuter, las. W sumie kilka tysięcy kilometrów. Finn świetnie trzyma, może nie wygląda ale naprawdę daje radę :-) Więc osobiście polecam właśnie ten wynalazek.

Wysłane z Mi4C

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...