Jump to content

Błąd 4032 Flashtool

przemal999

Recommended Posts

Witam. Mam problem ze wgraniem roma. Za każdym razem wywala bląd 4032 ;/. Telefon nie reaguje na ładowarkę, nie odpala się recovery ale po wgraniu sterowników widzi urządzenie mediatek. Próbowałem z baterią, bez baterii, na różnych kablach, w innych portach usb i nic. Mój system to win 7 (64).Przeczytałem dziesiątki stron i nic:/. Może ktoś ma jakiś pomysł jak go odratować?

Nic nie dało ale zauważyłem w menadżerze urządzeń->porty (com i lpt) pokazuje się mediatek usb vcom i znika po kilkudziesięciu sekundach.  Wygląda tak jakby wypinać w wpinać cały czas kabel. Pewnie dlatego wywala mi bląd instalacji :/. Jakieś sugestie?

Edited by przemal999

Telefon zachowuje się prawidłowo. Raczej problem leży po stronie komputera/połączenia. Spróbuj jeszcze zaznaczyć sprawdzanie checksum w ustawieniach przy zakładce download i strzel format all + download. Jeżeli miałbym obstawiać to 10% na sterowniki, 90% na zły rom.

• 4 months later...

Przepraszam za odkopywanie tematu. Zaniosłem telefon do jakiegoś lubelskiego serwisu, gdzie stwierdzili, że jest nie do odratowania - uszkodzony moduł (MMC?).

Udało mi się w końcu wgrać do 100% rom. Wyskoczył zielony pierścień, odłączyłem telefon ale caly czas przy próbie uruchomienia świeci logo mi (białe a teraz za którymś razem pomarańczowe).

Power i - działa - przy próbie włączenie którejś z opcji mam fail.

Power i + - działa i zrobiłem fotkę tego co tam mam. 

Źle wgrany rom?

Co Wy na to?  . 

DSC_0313.JPG

Edited by przemal999

Wlączyłem przy ładowarce. Działa ale nie do końca. Raz włącza sie normalnie a raz wiesza na logo. Jak wyjmę na kilka minut baterię to się włączy. Teraz jest inny problem, mianowicie brak IMEI. Chwilę temu wgrałem do przez  IMEI & SN WRITER, poszło dobrze ale telefon znowu nie wstaje. 

• 3 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...