Skocz do zawartości

aplikacja youtube i dzialanie w tle


wchpikus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Ja polecam aplikacje OGYoutube.
Za jej pomocą możesz ściągać filmiki możesz samą muzykę ściągnąć ale też oglądać (słuchać) filmików w tle oraz zrobić takie okienko z Twoim filmikiem  ( chyba mając roota możesz nią normalnie zastąpić oryginalną apkę)
(Uwaga nie można się na tej apce zalogować na swoje konto )( nadal z tym walczą i próbują naprawić)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam aplikacje OGYoutube.

Za jej pomocą możesz ściągać filmiki możesz samą muzykę ściągnąć ale też oglądać (słuchać) filmików w tle oraz zrobić takie okienko z Twoim filmikiem  ( chyba mając roota możesz nią normalnie zastąpić oryginalną apkę)

(Uwaga nie można się na tej apce zalogować na swoje konto )( nadal z tym walczą i próbują naprawić)

 

Jak nie można? Ja jestem, zalogowany :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu mam zainstalowaną starsza wersje, a w niej wszystko działa
dokładniej
Ogyoutube v1.1
v10.45.53

plus do tego
GAM by OGMods.apk

GMS by OGMods.apk

GSF by OGMods.apk

Trzeba wpierw odinstalować aplikacje youtuba a potem jak już to wszystko się zainstaluję odznaczyc przy ogyt autoaktualizacje.
I wszystko będzie hulać:)

Edytowane przez fens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu mi wcześniej nie chciało się zalogować a microG miałem zainstalowanego ale też mi się udało normalnie zainstalować. Pewnie naprawili to czy coś :>

U mnie tylko czasam,i ( w 2.0) jak działa w tle to przerwie odtwarzanie. Trzeba powrócić poczekać aż znów zacznie lecieć i można znów dać na tło ( zdarza mi się to tylko kiedy jestem na własnym internecie (czasami zwalnia i może to jest przyczyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...