Skocz do zawartości

pytono


Kojiko

Rekomendowane odpowiedzi

Po OTA do 8.2.10 słuchawka wisi na logu MI. Jedyna opcja dla mnie to TP, ale nie chciało mi się bawić w kabelki to go odesłałem z opisem co i jak.

To mi odpisali, że OTA 8.2.1, jest dla MTK. A dla mojego modelu jest 8.2.5 (prawdopodobnie były jakieś błędy i cofnęli do starszej wersji).

No to im dałem linka, że istnieje/istniała OTA 8.2.10 i to nie jest to samo co 8.2.1 i napisałem, żeby zaczęli używać google bo ja nie mam czasu szukać dla nich info. KABARET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, pejta said:

Polecam tego sprzedawcę, dobry kontakt i szybka wysyłka. Telefon "doszedł" w 3 dni od zamówienia. Mam nadzieję że będę mógł polecić również w razie awarii (oby działał). Wprawdzie za chiny ludowe nie mogę dodać odcisk palca ale powiedzmy, że mnie to tak bardzo nie interesuje (pewnie palec nie ten albo czytnik w tym telefonie do 4 liter).

A z której aukcji masz dokładnie. Ja mam Redmi Note 4 Global i odcisk działa. W momencie dodawania trzeba kilka razy dotknąć czytnik. 

 

On 19.06.2017 at 6:15 PM, tryhp3 said:

Po OTA do 8.2.10 słuchawka wisi na logu MI. Jedyna opcja dla mnie to TP, ale nie chciało mi się bawić w kabelki to go odesłałem z opisem co i jak.

To mi odpisali, że OTA 8.2.1, jest dla MTK. A dla mojego modelu jest 8.2.5 (prawdopodobnie były jakieś błędy i cofnęli do starszej wersji).

No to im dałem linka, że istnieje/istniała OTA 8.2.10 i to nie jest to samo co 8.2.1 i napisałem, żeby zaczęli używać google bo ja nie mam czasu szukać dla nich info. KABARET.

Wygląda, że odesłali mi inny (inny IMEI), więc pewnie trafił się mi wadliwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...