Skocz do zawartości

Podejrzana aukcja na allegro Mi Note Pro


mtmwielgosz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

 

Spójrzcie na tą aukcję:

http://allegro.pl/xiaomi-mi-note-pro-64gb-dual-8x2-0ghz-z-pl-gw-fv-i5712842293.html

Niby oryginalne Xiaomi Mi Note Pro tańsze niż na aliexpress i FV 23%. Jest to w ogole mozliwe?

 

Co o tym myślicie?

 

EDIT:

W ogole widze ze ten uzytkownik ma kilka aukcji w podejrzanie niskich cenach. Oszust?

Edytowane przez mtmwielgosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nic konkretnego nie mogę znaleźć. Czy w koncu wysyła oryginalny towar? Jak z gwarancją? Teoretycznie przy takich cenach powinien nie wyrabiac z zamówieniami. 

Ja bym go nawet nie rozpatrywał, "Czas dostawy 10-15dni" całkowicie skreśla go z mojej listy "zaufanych". List Polecony idzie 24h, a u niego to wszystko trwa 15dni? Coś tu nie gra :). Radziłbym szukać gdzie indziej i w granicach rozsądku, a nie "byle nie najtaniej", w końcu produkty Xiaomi i tak są bardzo tanie w porównaniu do konkurencji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go nawet nie rozpatrywał, "Czas dostawy 10-15dni" całkowicie skreśla go z mojej listy "zaufanych". List Polecony idzie 24h, a u niego to wszystko trwa 15dni? Coś tu nie gra :). Radziłbym szukać gdzie indziej i w granicach rozsądku, a nie "byle nie najtaniej", w końcu produkty Xiaomi i tak są bardzo tanie w porównaniu do konkurencji :).

Masz racje ale jeżeli (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest to zwykły oszust to dobrze byłoby zareagować jakoś. Jeśli natomiast na prawdę ma te telefony w takiej cenie to WTF.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale jeżeli (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest to zwykły oszust to dobrze byłoby zareagować jakoś. Jeśli natomiast na prawdę ma te telefony w takiej cenie to WTF.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Bez 100% dowodów nic nie zrobisz, a sam sprzedawca może nawet nie wiedzieć, że sprzedaje lewy sprzęt (co go nie usprawiedliwia), ale fakt faktem, że sprzedawca jest mocno niepewny i raczej określiłbym go mianem "cwaniak". No i jak pisał @Up. "Nie bądź Januszem biznesu" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...