AmorR Opublikowano Czwartek o 15:45 Opublikowano Czwartek o 15:45 Witam Kart sim i sieci mobilne / Włączam eSIM. Zarządzaj eSIM -> Dodaj eSIM .... i nic się nie dzieje Mam kod QR lecz po zeskanowaniu przechodzi do Zarządzaj eSIM i również nic się nie dzieje :((
0 pawelt Opublikowano 11 godzin temu Opublikowano 11 godzin temu Poszukaj na stronie dostawcy praktycznie zawsze jest instrukcja albo się z nim skontaktuj no np esim może być dopuszczony tylko do specyficznych urządzeń.
Pytanie
AmorR
Witam
Kart sim i sieci mobilne / Włączam eSIM.
Zarządzaj eSIM -> Dodaj eSIM .... i nic się nie dzieje
Mam kod QR lecz po zeskanowaniu przechodzi do Zarządzaj eSIM i również nic się nie dzieje :((
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się