AmorR Opublikowano 2 godziny temu Opublikowano 2 godziny temu Witam Kart sim i sieci mobilne / Włączam eSIM. Zarządzaj eSIM -> Dodaj eSIM .... i nic się nie dzieje Mam kod QR lecz po zeskanowaniu przechodzi do Zarządzaj eSIM i również nic się nie dzieje :((
Pytanie
AmorR
Witam
Kart sim i sieci mobilne / Włączam eSIM.
Zarządzaj eSIM -> Dodaj eSIM .... i nic się nie dzieje
Mam kod QR lecz po zeskanowaniu przechodzi do Zarządzaj eSIM i również nic się nie dzieje :((
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się