Skocz do zawartości
  • 0

Ładowanie baterii


Pytanie

Opublikowano

Do ilu procent ładujecie baterię? Po uruchomieniu telefonu wyświetliła się informacja żeby przez pierwsze trzy razy rozładować i ładować do stu procent. Są to inne baterie ale nie wiem czy to jest ok 

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Opublikowano
W dniu 24.04.2026 o 20:12, piterchmiel1 napisał(a):

Do ilu procent ładujecie baterię? Po uruchomieniu telefonu wyświetliła się informacja żeby przez pierwsze trzy razy rozładować i ładować do stu procent. Są to inne baterie ale nie wiem czy to jest ok 

Znalazłem coś na temat, jeszcze nietestowane

https://www.reddit.com/r/PocoPhones/comments/1sgnz5u/charging_tips_for_poco_x8_pro_max/?solution=533901fb9b102cce533901fb9b102cce&js_challenge=1&token=7afd7253fec22262ff1c52b1703fe9ec380f6df4fa88c5a8945bdef7bde0fdec&jsc_orig_r=&tl=pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...