Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

na wstępie chciałbym się przywitać. Zakupiłem u Goldwaya (aliexpress) Xiaomi Redmi Note 2. Mam z nim problem,że nie chce się uruchomić.Po wciśnięciu przycisku włączania , nie ma żadnej reakcji : wyświetlacz się nie podświetla,nic nie wibruje. Po podłączeniu do ładowarki następuje cykliczne wibrowanie(wyświetlacz nic nie pokazuje). Telefon przyszedł mi dziś, nic z nim nie robiłem tylko wyciągnąłem go z pudełka i usiłowałem go uruchomić. Jest szansa aby go uratować? Czy zostaje mi go odesłać do Chin?

Opublikowano

odklej tasme zabezpieczajaca ze styku baterii mozesz tez odeslac do chin tam tez ci odkleja :P

Jestem idiotą ,nie zauważyłem tego,dziękuje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...