Skocz do zawartości

MI 3, Android 5 ile trzyma bateria


wyzwolenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ile trzyma to trudne pytanie. Rano 100%, w technikum prawie nie używam więc wracając o 14 mam jakieś 70-80% a w domu do wieczora prawie cały czas włączony ekran i wieczorem ładuję. Bardzo dobrze się sprawdza tryb oszczędzania baterii, w nocy jak nie jest podłączony do ładowarki to schodzi max 1% w oszczędnym trybie przez 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, co wy piszecie?

Ja wróciłem do romu z lipca 5.7.10, bo śmiga najlepiej (to moje odczucie) i bateria trzyma przy niewielkim swieceniu ekranem spokojnie 3 dni.

Jak mam fazę bawienia się telefonem, to po 2 dniach mam 40%, więc ładuję.

W nocy na 8,5h wyłączam Wi-Fi i 3G, żeby mnie spam nie budził.

A w dzień nonstop synchronizacja gmail, jakieś 20 minut rozmów, 20 maili.

Generalnie jak siedzę mniej niż godzinę na YouTube, to 3 dni bez problemu trzyma. Jak nie bawię się, to i 4 daje radę. Tzn. 3 i pół, bo ładuję w nocy.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, co wy piszecie?

Ja wróciłem do romu z lipca 5.7.10, bo śmiga najlepiej (to moje odczucie) i bateria trzyma przy niewielkim swieceniu ekranem spokojnie 3 dni.

Jak mam fazę bawienia się telefonem, to po 2 dniach mam 40%, więc ładuję.

W nocy na 8,5h wyłączam Wi-Fi i 3G, żeby mnie spam nie budził.

A w dzień nonstop synchronizacja gmail, jakieś 20 minut rozmów, 20 maili.

Generalnie jak siedzę mniej niż godzinę na YouTube, to 3 dni bez problemu trzyma. Jak nie bawię się, to i 4 daje radę. Tzn. 3 i pół, bo ładuję w nocy.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Fajnie jakbys to poparł screenami. Naprawdę jestem ciekawy co to znaczy faza zbawienia się telefonem. Co z nim wtedy robisz i co masz włączone/wyłączone?

Tap z MiNote Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakbys to poparł screenami. Naprawdę jestem ciekawy co to znaczy faza zbawienia się telefonem. Co z nim wtedy robisz i co masz włączone/wyłączone?

Tap z MiNote Pro

Heh, telefon do zbawienia za bardzo mi się nie przydaje, choć czasem i tak jest .

A na poważnie, faza bawienia się, to głównie google chrome i przeglądanie internetu, YouTube, tapatalk, itp. W gry nie gram, GPS mam wyłączony.

Włączone w dzień mam WiFi, transmisję danych, synchronizację konta google, mBanku, vibera (ale sama aplikacja viber nie jest oddalona), GG, widżet banku ING, połączenie z zestawem głośnomówiący jakieś 40 minut dziennie i to chyba na tyle.

Screen mam aktualnie taki:

d70f7bd2c63dc61b6c887dfa2c63eca1.jpg

Jak widać, na dziś do wieczora styknie. Jak chcecie screena z 4 dniami i 3 nocami, to mogę zrobić, ale to potrwa 4 dni.

Edit

Przypomniało mi się, że wczoraj przez 2,5 godziny słuchałem radia internetowego, więc pewnie zeszło mi więcej baterii niż normalnie.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez niezmierny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaskoczyłeś, bo bardzo ważnym wyznacznikiem czasu pracy na baterii jest SoT, czyli jak wyżej napisali - użycie baterii przez podświetlenie i wyświetlacz.

Masz to w statystykach baterii (ustawienia > urządzenie > bateria > użycie baterii)

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...