Skocz do zawartości
  • 0

Do 1000 zł +/-, lepszy od S2


olo90

Pytanie

Dobry Aparat, dobra bateria, wyświetlacz, koniecznie dual sim.
Ma być ogólnie lepszy od samsunga galaxy s2 którego mam już 3lata...
W gry nie gram 99 % to internet, i standardowe funkcje

ewentualnie prosił bym o konkretne link np do aliexpress..
interesowałem się Mi4i, tylko jaką wersję FDD ?
 
Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi4, Mi4i, Mi3, Redmi 2 2Gb, Redmi Note 2... Od wyboru do koloru :). Jeżeli chcesz zamawiać z chin to Xon24 i IBG, jeżeli chcesz mieć VAT z głowy i mieć telefon w ~3dni to XFS.

 

Co ty ...

 

Redmi Note 2 styknie, jeśli za duży to Redmi 2. Z innych marek to z tańszych Jiayu S3 i od biedy Lenovo K3 Note na którego obecnie przygotowuję rom. Z droższych ZTE Nubia Z9 mini.

Mam Jiayu s3 rocznego na sprzedaż, stan jak nówka z naklejonym szkłem. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co ty ...

 

Redmi Note 2 styknie, jeśli za duży to Redmi 2. Z innych marek to z tańszych Jiayu S3 i od biedy Lenovo K3 Note na którego obecnie przygotowuję rom. Z droższych ZTE Nubia Z9 mini.

Mam Jiayu s3 rocznego na sprzedaż, stan jak nówka z naklejonym szkłem. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na pw.

Podałem wszystkie tel Xiaomi w tym "zakresie", co styknie, co nie zależy już od właściciela :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co ty ...

Redmi Note 2 styknie, jeśli za duży to Redmi 2. Z innych marek to z tańszych Jiayu S3 i od biedy Lenovo K3 Note na którego obecnie przygotowuję rom. Z droższych ZTE Nubia Z9 mini.

Mam Jiayu s3 rocznego na sprzedaż, stan jak nówka z naklejonym szkłem. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na pw.

Sorki za lekki offtop ale:

Jaki rom przygotowujesz na k3 note?

Kuzyn ma ten fonik i trochę marudzi na Vibe ui.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorki za lekki offtop ale:

Jaki rom przygotowujesz na k3 note?

Kuzyn ma ten fonik i trochę marudzi na Vibe ui.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

 

Soft z rootem, wywalonymi śmieciami, poprawkami na audio i gps oparty o najnowszy India rom (vibeui 2.8). Niestety z językiem angielskim bo nie chce mi się bawić w tłumaczenie, chyba że ktoś podrzuci dobre tutoriale.

 

Jak ma stockowy rom to niech uważa bo siedzi tam backdoor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Soft z rootem, wywalonymi śmieciami, poprawkami na audio i gps oparty o najnowszy India rom (vibeui 2.8). Niestety z językiem angielskim bo nie chce mi się bawić w tłumaczenie, chyba że ktoś podrzuci dobre tutoriale.

Jak ma stockowy rom to niech uważa bo siedzi tam backdoor.

Ok dzięki za info. W takim razie będę wyczekiwał Twojego romu :)

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...