Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,
Podkusiło mnie by wgrać Orange Fox Recovery który był podpisany pod mój tel. na oficjalnej stronie, ale z inną nazwą kodową.
Skutek, telefon nie chce się włączyć w żaden tryb prócz błędnego recovery który nic nie wyświetla.
Komputer widzi telefon.
Próbowałem wgrać nowy soft przez Mi Flash i niby szło, ale zawsze przekroczył 700s.
Co zrobić?

399822569_240049225493780_8574526722380308706_n.png

Opublikowano
29 minut temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Możesz spróbować, o ile kojarzę obraz recovery jest w paczce od MiFlasha.

W sensie resztę IMG usunąć z paczki?

Opublikowano (edytowane)

Na tą chwilę zmieniłem dane w pliku "XiaoMiFlash.exe.Config" notepad++ na 10700s jestem ciekaw i dam znać efektu.
ten zabieg nic nie dał, dojechał do końca, którego nie było.
image.thumb.png.a8e408f5c6eed61075e4a2d71125ba75.png

adb reboot bootloader - nic nie dał.
efekt uruchamiał się od nowa i znów wszedł do recovery

Edytowane przez kozseb
Opublikowano

Masz może jakiś pomysł jak do tego podejść?
Telefon Redmi 9AT nie chce wejść w fastboot czy w system, jest uruchomiony w trybie recovery teoretycznie miał być wgrany Orange Fox.

Nie daje rady MiFlash, wgrywa i wgrać nie może.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...