Jump to content

Problem z podłączeniem aux z samochodem


maderick

Recommended Posts

Cześć, wszystkim

mam dość nietypowy problem. Kupiłem przejściówkę USB C->USB C + mini jack, z zamiarem zastosowania jej w samochodzie do przesyłu muzyki z opcją ładowania w tym samym czasie. Dodam, że wcześniej sprawdzałem oryginalną przejściówkę (dodaną do mi 6) usbc-> mini jack  i wszystko działało w aucie jak należy. 

Nowa przejściówka, działa, ze słuchawkami, głośnikiem, ale z autem nie chce... (z więżą też nie chce, ale to może być kwesta słabego kabla jack - chinc) W aucie słuchać, charakterystyczny dźwięk podłączania (trzask), wyskakuje ikonka, że jest podłączone i nic, muzyka nie jest przesyłana.  Próbowałem z przejściówką z DAC ( https://allegro.pl/oferta/adapter-audio-przejsciowka-usb-c-mini-jack-3-5-mm-12873599520 ) jak i taką z action za 18 zł (wygląda bardzo podobnie tylko kolor inny), bez rezultatu. Czy telefon może mieć wybiórczy problem z przesyłaniem na konkretny typ urządzenia?

Macie może pomysł, co może być powodem?

Link to comment
Share on other sites

Może to być problem np z opornością, zbyt duża (w przypadku wejścia radia) i nie wykrywa połączenia. Dwa, te przejściówki mogą się minimalnie różnić. Np  Samsung A53 działa tylko z oryginalną przejściówką. Z przejściówką Xiaomi, czy Ugreena nic nie działa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...