Jump to content

Utknąłem pomiędzy ekranem ładowania TWRP a fastbootem

Warsalka

Recommended Posts

Cześć, mam problem z moim Redmi Note 4, a mianowicie po zainstalowaniu romu pixel ekperience przez twrp telefon się zrestartował i zablokował na ekranie ładowania twrp, telefonu nie da się wyłączyć bo ciągle się resetuje, a gdy chce wgrać rom przez mi flash telefon w trybie fastboot restartuje się po 20 sekundach i wchodzi z powrotem do ekranu ładowania twrp i tam się zatrzymuje. Telefon przez te 20 sekund jest wykrywany przez miflash, ale potem się restartuje.

Jak zatrzymać go w trybie fastbook w celu wgrania tam stockowego romu?

Tzn na ekranie ładowania TWRP on stoi ale nie resetuje się czy resetuje się tylko w fastboocie? Jeśli stoi w TWRP na ekranie ładowania to jest szansa, że działa ADB i można by porobić jakieś rzeczy typu przenieść rom np. miuipolska na pamięć i zainstalować mimo zwisu twrp. Jeśli resetuje się i tu i tu to za pewne przyciski boczne są wadliwe i trzeba by wymienić i to był przypadek, że akurat przy wgraniu softu tak jest. Można by spróbować zdjąć obudowę na chwilę (wyjąć wcześniej tackę SIM) czy czasem problem nie ustąpi bo może power jest przygnieciony. Albo... wejść w fastboot jak jest zdjęta obudowa i szybko zanim się zrestartuje odłączyć przyciski boczne (taśma wchodzi do takiej klamerki, którą trzeba podważyć delikatnie by się wysunęła). To pozwoli zainstalować soft (ale przyciski i tak trzeba wtedy wymienić.)

• 2 weeks later...

telefon resetuje sie tylko w trybie fastboot, i  przy wgrywaniu faomu od miou polska komputer go wygrywa, ale flashowanie trwa w niwskończonosć i nie da sie tego zrobic, probowałem odłączać tte przyciski, ale nie dało to zadnego skutku, dalej sie restartuje