Skocz do zawartości

Instalacja aplikacji z nieznanego źródła


Piorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję że to odpowiedni dział. Nie znalazłem nigdzie pomocy w mojej kwestii.

Od kilku dni jestem posiadaczem redmi note 11s. Wszystko już poustawiałem pod siebie itp. Mam tylko problem z jedną aplikacją - Notify for mi band. Na poprzednim smartfonie korzystałem z niej przez ponad rok bez problemów przy instalacji. Oficjalna aplikacja do mi banda mi nie odpowiada, dlatego korzystam z nieoficjalnej w wersji pro.

Problem polega na tym że w celu sparowania telefonu z opaską muszę pobrać i zainstalować zmodyfikowaną aplikację Mi Fit żeby uzyskać klucz aktywacyjny opaski. Po czym aplikację się usuwa i paruje poprzez Notify for mi band. No i nie mogę właśnie tej zmodyfikowanej aplikacji zainstalować bo system mi na to nie pozwala. Szukałem wszędzie w opcjach jakichś uprawnień do instalowania z nieznanego źródła i nic nie pomaga. Wrzucam screeny dla podglądu. Uprawniłem aplikację "menadżer plików" i dalej nie chce puścić instalacji.

Screenshot_2022-11-20-11-47-49-103_com.google.android.packageinstaller.jpg

Screenshot_2022-11-20-11-47-44-607_com.google.android.packageinstaller.jpg

IMG_20221120_115734.jpg

IMG_20221120_115820.jpg

IMG_20221120_115759.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam zainstalowanej oryginalnej. Jeśli dzięki logcatowi da radę zdiagnozować problem to postaram się to później ogarnąć, dzisiaj może być z tym problem. Ale spróbuję jak najszybciej ogarnąć 

Edit

Problem jakoś się rozwiązał. Miałem do zaktualizowania jeszcze kilka aplikacji, w tym systemowych. Pobrałem trochę inną wersję tej zmodowanej aplikacji i jakoś poszło. Nie wiem czy to przez to że właśnie inna wersja czy dzięki aktualizacjom. Działa. Także temat do zamknięcia, dzięki za chęci 😄

 

Edytowane przez Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...