Hack3rz Opublikowano 11 Sierpnia 2022 Opublikowano 11 Sierpnia 2022 Czesc, problem jak wyżej. Zachciało mi sie skasować luzy na kierownicy i jak widać przesadziłem bo po złożeniu kierownicy nie moge jej już z powrotem rozłożyć Jest jakaś możliwość jej pomóc żeby znowu się złamała?
0 Battery_Saver Opublikowano 11 Sierpnia 2022 Opublikowano 11 Sierpnia 2022 powodem jest zbyt mocno dokręcona śruba dociskowa zaczepu. Poluzuj ją i normalnie będziesz mógł ją złożyć i rozłożyć. Musisz użyć dobrej jakości klucza imbusowego, bo przy obecnej sytuacji, gdy jest ściśnięte na maxa, możesz obrobić łeb śruby i będzie spory problem.
0 Szop Opublikowano 23 Sierpnia 2022 Opublikowano 23 Sierpnia 2022 (edytowane) Dnia 11.08.2022 o 23:10, Battery_Saver napisał: powodem jest zbyt mocno dokręcona śruba dociskowa zaczepu. Poluzuj ją i normalnie będziesz mógł ją złożyć i rozłożyć. Musisz użyć dobrej jakości klucza imbusowego, bo przy obecnej sytuacji, gdy jest ściśnięte na maxa, możesz obrobić łeb śruby i będzie spory problem. Mam taki sam problem jak kolega wyżej, ale śrubę nawet wykręcałem do końca, a hulajnoga dalej się nie składa. Co teraz? Edytowane 23 Sierpnia 2022 przez Szop
0 Battery_Saver Opublikowano 23 Sierpnia 2022 Opublikowano 23 Sierpnia 2022 pokaż na zdjęciu lub na filmiku co odkręcasz i co i w jaki sposób się nie składa.
Pytanie
Hack3rz
Czesc, problem jak wyżej. Zachciało mi sie skasować luzy na kierownicy i jak widać przesadziłem bo po złożeniu kierownicy nie moge jej już z powrotem rozłożyć
Jest jakaś możliwość jej pomóc żeby znowu się złamała?
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się