Skocz do zawartości
  • 0

Nie moge złożyc hulajnogi


Pytanie

Opublikowano

Czesc, problem jak wyżej. Zachciało mi sie skasować luzy na kierownicy i jak widać przesadziłem bo po złożeniu kierownicy nie moge jej już z powrotem rozłożyć :) Jest jakaś możliwość jej pomóc żeby znowu się złamała?

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Opublikowano

powodem jest zbyt mocno dokręcona śruba dociskowa zaczepu. Poluzuj ją i normalnie będziesz mógł ją złożyć i rozłożyć. Musisz użyć dobrej jakości klucza imbusowego, bo przy obecnej sytuacji, gdy jest ściśnięte na maxa, możesz obrobić łeb śruby i będzie spory problem.

  • 0
Opublikowano (edytowane)
Dnia 11.08.2022 o 23:10, Battery_Saver napisał:

powodem jest zbyt mocno dokręcona śruba dociskowa zaczepu. Poluzuj ją i normalnie będziesz mógł ją złożyć i rozłożyć. Musisz użyć dobrej jakości klucza imbusowego, bo przy obecnej sytuacji, gdy jest ściśnięte na maxa, możesz obrobić łeb śruby i będzie spory problem.

Mam taki sam problem jak kolega wyżej, ale śrubę nawet wykręcałem do końca, a hulajnoga dalej się nie składa. Co teraz?

Edytowane przez Szop

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...