Netoper Opublikowano 20 Lipca 2022 Opublikowano 20 Lipca 2022 No to wygląda że pozamiatane jeśli chodzi o w miarę prywatność,jak do tej pory.Ciężko będzie coś adekwatnego znaleźć i się przestawić po latach używania Novej.Chyba że nie wpadną na pomysł aby ograniczyć działanie ostatniej czystej wersji, choćby przez brak możliwości że już zakupioną opcję premium nie będzie można zapiąć do starszych wersji np. po formacie fona czy na nowym urządzeniu.Jak nie zablokują starszych wersji no to spoko.Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się