Skocz do zawartości

Android Auto nie "widzi" Fermata Auto


qulerek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie męczę się już parę dni i nie mogę odpalić Fermata Auto na Android Auto. (Redmi Note 9 Pro + MIUI 12.5.7 )

Nie ma znaczenia wersja AA 7.7.622134 czy 7.9.1226 beta, tak samo jak sposób wgrywania Fermata Auto (1.8.11) przez Kinginstaller 1.2 czy to aaease 0.6.2.
Android Auto w trybie dewelopera z opcją nieznane źródła.

W AA sekcja -Dostosuj aplikacje w menu- pojawią się takie programy jak: Poweramp, Waze, VLC  a ten "skubaniec" Fermata Auto nie wskakuje.

Żeby było śmieszniej na Motoroli G8 Power wszystko działa od pierwszej instalacji, a Oppo a52 tak samo uparte jak Redmi (oczywiście Oppo i Motka na Androidzie 11+ AA 7.9.1226+Kinginstaller+Fermata Auto).

Jak ktoś się uporał z w/w problemem proszę o cenne wskazówki co i jak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • qulerek zmienił(a) tytuł na Android Auto nie "widzi" Fermata Auto
  • 1 rok później...

Witam. Nie mam raczej dobrych wieści. Z tego co słyszałem Oppo ma jakieś zabezpieczenia ze Fermata nie ruszy. Ja też mam Oppo Reno 8t ogólnie jest spoko ale jeżeli chodzi o Fermate to to za Chiny nie ruszy! Mam starego Samsungi i idzie bez problem. Sądzę że Redmi to to samo co Oppo więc chyba też nie da rady. Ja sobie podpiąłem starego Samsunga do samochodu i przez niego używam Fermaty a udostępniam mu internet z Oppo żeby nie opłacać dwóch rachunków 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...