Skocz do zawartości

Rozmówcy nie zawsze mnie słyszą.


mrtur

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jak w temacie. Generalnie problemem jest to, że jest to objaw częsty ale zdarzają się też rozmowy OK.

Z tego co zauważyłem nie ma znaczenia czy ja dzwonię czy ktoś do mnie.

Nie ma to również nic wspólnego z wgraniem romu bo wgrywałem dawno i na bank było długo OK.

Zmiana dialera na od Xiaomi(używałem zawsze od Google), wyczyszczenie danych dialera nic nie dało. 

Wymuszenie tylko LTE (choć nie widzę związku) też nic.

Po resecie fona też takie same problemy.

Nie używam asysytenta (jest OFF)

Jedyne co wyłapałem to to ,że w momencie gdy już po odebraniu przełączę się na tryb głośnomówiący to rozmówcy już mnie słyszą ale kolejna rozmowa i znowu to samo aż przełączę na głośnomówiący.

 

Ktoś coś? Nie uśmiecha mi się factory reset :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bardzo zbliżone objawy. Mogłem normalnie gadać tylko przez głośnomówiący.
Zrób następujący test: włącz dyktafon i porównaj poziom głośności pukając w obudowę na przemian przy mikrofonie głównym i drugim na górze obudowy.
Podejrzewam uszkodzenie głównego mikrofonu. Mój z taką usterką był już dwa razy w serwisie (1-szy raz po 2 miesiącach od zakupu w sierpniu zeszłego roku a drugi raz w lutym b.r.).
W obu przypadkach wymieniono płytkę ze złączem USB. Czas naprawy w CCS zamykał się w czterech dniach od wysyłki do odbioru telefonu.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...