Jump to content

Pływanie w basenie

mac3k
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam problem, podczas pływania w basenie opaska nie liczy nic oprócz czasu. Powinna liczyć ilość basenów, liczbę spalonych Kcal natomiast podczas pływania naliczyła mi kroki. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? Pozdrawiam 

No to kurde liipton jakiś, bo jak nie ma pływania no to nie ma jak tego obliczać.
A co to za APK?
Sama opaska ma w specyfikacji obsługę pływania?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Aplikacja to Zepp(oryginalna aplikacja Xiaomi), w opasce normalnie jest opcja pływanie w basenie po wejściu w trening. Chciałem korzystać z Mi Fitness ale nie ma opcji połączenia z Mi Band 5.

Mam podobną sytuację z Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 2 Lite, nawet założyłem o tym problemie temat na tym forum (jak dotąd bez odpowiedzi). Uruchamiam opcje treningu pływanie na basenie. Przepłynąłem 4 długości (po 25m) jednak oprócz czasu treningu nie zliczało mi przepłyniętej długości. Po ponownym uruchomieniu "łapało" co drugą lub nawet co trzecią długość basenu. Nie wiem właśnie czy ta opcja działa po prostu źle w modelach z niższej półki cenowej czy ja trafiłem jakiś feralny model. Może ktoś się wypowie jak to jest z działaniem "naliczania długości basenów" w tego typu sprzętach?