Skocz do zawartości

Słuchawki Buds 3T Pro


turzyrgd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłem właśnie najnowsze słuchawki xiaomi buds 3T Pro. Połączyłem je z telefonem i nie mam ustawień dotyczących ANC, trybu kontaktu itp. Mam telefon Xiaomi Mi 9T Pro (Radmi K20 Pro) i ostatnia aktualizacja była na dzień 24 listopada 2021. Jak myślicie, jest szansa, że będzie jakaś aktualizacja lub jakiś software, żeby korzystać z tych słuchawek w pełni na tym telefonie? Może jak zainstaluję jakiś custom rom, np. exolution x z updatem na 5 marca 2022 będzie to ustawienie. Orientuje się ktoś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@acocieto Słuchawki wykonane dobrze, świetnie leżą w uchu, ale niestety tutaj kończą się zalety. Sparowałem z telefonem Mi11 Lite5G i działają przez chwilę, a później nie działa przełączanie trybów, dźwięk jest jałowy, zero basu (piszę o odtwarzaniu przez np. Spotify). Jeśli dam radio w aucie głośniej, to wtedy dźwięk jest ładnie wyczyszczony z szumów. Reklamowałem 2 razy, za drugim dostałem nowe słuchawki i dalej jest to samo, czyli zasadniczo nie działają tak jak powinny. Próbowałem na jakimś redmi i jest ciut lepiej, ale też przełączenie trybów nie działa jak powinno. Porównując z AirPods to Xiaomi się nie umywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...