Jump to content
  • 0

Zmiana mi10


Wako1986

Question

Witam, chciałbym wymienić mi10 na coś z serii mi11, tylko pytanie teraz który będzie miał podobnie wydajna baterie jak mi10? Mi11 podobno ma bardzo słaba, mi11i chyba podobnie, zostaje jeszcze mi11t pro, potrafi mi ktoś doradzić?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Na dzień dzisiejszy MI10 jest ostatnim z "zimnym" prockiem flagowcem na snapie. Nie ma alternatywy. Ja miałem z MI9 przechodzić, ale chyba poczekam jeszcze rok bo jestem mega zadowolony. Żona ma MI10 i póki co również zostaje. My obaj mamy wszędzie indukcje także wersje z T odpadają. Także czekamy na xiaomi 13, albo zmiana marki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Za mną też co jakiś czas chodzi zmiana mi 10 na coś nowszego głównie ze względu na green tilt, ale patrząc na snap 888 z mi 11 oraz doniesienia o snapie 898 z 12 myślę że sobie dalej poczekam, albo będę używać tego dopóki nie rozwalę. Jak wspomniał witek_77 są to ciepłe procesory, czyli na pewno zużywają więcej energii, stąd z baterią raczej miło nie będzie bez jakiś wymyślnych optymalizacji.

Szczerze mówiąc te nowsze telefony nie wprowadzają nic wartego uwagi, mi 10 ma wszystko co potrzebuje. Za darmo 1:1 bym się pewnie skusił, płacić nie widzę sensu 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...