Skocz do zawartości

Telefeon uruchamia się cały czas w trybie Fastboot


mat5098

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, miesiąc temu zainstalowałem z MIUI Polska MIUI 11, oczywiście wszystko działało, dziś zainstalowałem roota "Magisk" z TWRP. Telefon się włączył, wszedłem w aplikacje Magisk i kliknąłem install przy magisk... po instalacji pojawił mi się przycisk reload (albo reboot), wcisnąłem go a telefon włączył mi sie w trybie fastboot i ciągle w nim jest, nie potrafię z niego wyjść. Nie działa na długie przytrzymanie przycisku power (5sek, 30+ sek), przyciskami Vol+ Power, Vol- Power, Vol+ Vol- Power, każda kombinacja uruchamia ponownie telefon w trybie fastboot. Pobrałem "platform-tools", "minimal ADB and fastboot" i obydwa nie widzą telefonu, komendy "fastboot devices" "adb devices", tak samo nie reaguje na komendę "fastboot reboot". Telefon po podłączeniu do windowsa "wydaje" dźwięk że urządzenie jest podpięte, natomiast programy go nie widzą. Jeszcze dopiszę że podczas uruchamiania telefonu wcześniej, miałem napis Redmi z odblokowaną kłódką, tym razem uruchamia się napis Redmi ale już bez żadnej kłódki.... Ktoś ma jakieś pomysły jak uruchomić telefon, wyjść z fastboot'a?  Proszę o pomoc, bo już straciłem cierpliwość do tego-_-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...