Skocz do zawartości

Blokowanie ukrytych numerów


LodoowA

Rekomendowane odpowiedzi

 Mam włączone blokowanie połączeń od ukrytych/zastrzeżonych/prywatnych numerów: Ustawienia połączeń -> Lista blokowanych -> Lista blokowanych połączeń -> Blokuj połączenia od ukrytych numerów. Mimo to nadal numery zastrzeżone do mnie dzwonią. Do niedawna ta funkcja działała poprawnie. Czy coś się zmieniło? Temat był poruszany tutaj https://miuipolska.pl/forum/topic/23142-blokowanie-połączeń-z-nr-prywatnychzastrzeżonych/#comment-321772 ale jest zamknięty i nie mogę się podczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz to: ACR - włącz to u operatora i masz spokój (ta usługa jest darmowa).

Ktokolwiek spróbuje połączyć się, usłyszy komunikat że nie przyjmujesz takich połączeń.

Używałem tego w Play a teraz w Orange.

Zdarzył mi się raz taki przypadek, że zadzwonił Nr prywatny - ale okazało się, że nie było możliwości technicznych żeby pokazać numer rozmówcy.

Po za tym jednym przypadkiem, spokój - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, to może być to, problem zaczął pojawiać się, odkąd zmieniłem operatora. Dziękuję za pomoc. 

Edit: potwierdzam, operator zablokował połączenia z numerów zastrzeżonych, natomiast czy mogę to zrobić sam, z poziomu telefonu? Wiem że taka opcja jest, i kiedyś działała.

Edytowane przez LodoowA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...