Jump to content

Amazfit bip s - chińska wersja A1805 brak możliwości zmiany języka/softu

greq
 Share

Recommended Posts

Cześć

Mam problem z którym borykam się już dłuższą chwilę... Fora przewertowane, wiele plików ściągniętych, niezliczone ilości prób zmiany softu i nic...

Może po kolei:

- mam amazfita bip s ver chińska A1805

- wersja oprogramowania: FW: 4.1.5.65, HW: 0.22.131.2 (tu jest chyba największy problem - nigdzie nie widnieją tak "wysokie" wersje softu)

- gadgetbridge łączy się i przesyła soft (miałem problem z kluczem autoryzacyjnym, ale znalazłem na to sposób - jestem do usług w tym temacie)

- zawsze próbuję wgrać plik FW jako pierwszy (niektórych plików FW nie da się wrzucić z powodu; "urządzenie nie gotowe", w akcie desperacji pliki RES też próbowałem jako pierwsze z podobnym rezultatem)

- każda próba wrzucenia softu kończy się niepowodzeniem - jedynie powiodło się z softem, który gdzieś znalazłem zaczynającym się od "4", ale oczywiście był to w dalszym ciągu chiński język (na tej samej stronie była wersja softu z "2" na początku - ale tu oczywiści niepowiedzenie).

To chyba tyle z potrzebnych informacji. Liczę na to,że ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził. Moje poszukiwanie rozwiązania na razie stanęły w miejscu i jestem bliski kapitulacji.

Bedę wdzięczny za pomoc - podejmę każda próbę - nawet tą o "podwyższonym ryzyku" ;-)

Pozdrawiam

IMG_20220113_090907.jpg

Próbuj innej wersji programu bo są z nimi jaja, Zobacz na apkmirror.

Jeśli mi się nie pomieszało to bodajże tym programem soft podmieniałem
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edit, w notifi chyba usunęli możliwość zmiany firmware, zainstalowałem obecna i nie ma, w starszej tak z przed roku było.

2 godziny temu, Netoper napisał:

Próbuj innej wersji programu bo są z nimi jaja, Zobacz na apkmirror.

Jeśli mi się nie pomieszało to bodajże tym programem soft podmieniałem
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1

Edit, w notifi chyba usunęli możliwość zmiany firmware, zainstalowałem obecna i nie ma, w starszej tak z przed roku było.

Dziękuję - każda uwaga jest bardzo cenna. Znajdę wersję starszą i w wolnej chwili będę próbował. Oczywiście podzielę się wynikami.

• 2 months later...
W dniu 13.01.2022 o 11:34, greq napisał:

miałem problem z kluczem autoryzacyjnym, ale znalazłem na to sposób - jestem do usług w tym temacie

Hej!:)

Czy jesteś w stanie poradzić z problemem opisanym poniżej?:

Kupiłem na OLX'ie na prezent opaskę/zegarek Amazfit model Bip S. Problem polega na tym, że nie mogę się połączyć z aplikacją Zepp, ponieważ wyskakuje komunikat, że zegarek już został połączony z innym telefonem (próbowałem po kodzie QR jak i po Bluetooth).😬 Sprzedawca niestety umywa ręce.😢 Czy jest szansa na uratowanie tego sprzętu poprzez obejście tej blokady?🤔

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc lub namiar.🤗

Poprzedni właściciel musi odpiąć zegarek od swojego konta Xiaomi.

...a jeżeli tego nie zrobi?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

To nie ma możliwości aby kolejny użytkownik go przejął.

Nie chcę mi się wierzyć, że nawet oficjalny serwis tutaj nie pomoże.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Serwis nie pomoże bo nie ma możliwości ingerowania w konta.
Jedynie to support Xiaomi może coś zdziałać jak się udokumentuje że jest się obecnym właścicielem,.