Jump to content

Animacje w MIUI 12.5 zmulają?


dzek69
 Share

Recommended Posts

Hej,

Kupiłem RN 10 Pro, to mój trzeci Xiaomi, oczywiście z MIUI Polska, więc wcześniej przygotowałem się do odblokowania bootloadera, poczekałem tydzień, odblokowałem bootloader, wgrałem MIUI Polska (stabilny, bo innego nie ma) i... aż bije po oczach to jak animacje lagują/przeskakują w porównaniu do tego, co było - nadal na świeżym systemie. Reboot ani odczekanie chwili nic nie zmienia.

Przed instalacją softu był tam MIUI 12, teraz jest 12.5 i nie wiem czy w tym szukać przyczyny problemów? Pamiętam parę miesięcy temu, że czytałem jakieś narzekania w tym temacie. Wgrywam zaraz Nova Launcher, bo najgorzej jest właśnie na pulpicie, może tyle sobie pomogę.

Zauważyliście taką różnicę u siebie? Nie wiem czy przejmować się tym w ogóle czy olać, bo i tak zainstaluję zaraz na nim 40 aplikacji więc i tak nie mogę oczekiwać, że każda animacja będzie płynna i odpalenie każdego programu szybkie 🤷‍♂️

Być może wątek powinien leżeć gdzieś w "główniejszym" dziale o MIUI, jeżeli mod uzna za stosowne to proszę przenieść. Ja nie wiem czy problemy mogą być też związane z konkretnym modelem czy nie, więc dla pewności wrzuciłem tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...