Skocz do zawartości

Mi Mix 2s nie widzi pendrive'a


Barszczyk65

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Używałem do ładowania telefonu kabla magnetycznego z funkcją szybkiego ładowania. Funkcja szybkiego ładowania przestała działać. Po podłączeniu kabla wszystko wygląda. tak jakby telefon był ładowany w trybie normalnym, ale po godzinnym ładowaniu procent naładowania baterii spadł o 1%. Aplikacja do kontroli baterii pokazuje jakby kabel był podłączony do przesyłania danych a nie do ładowania. Na innych kablach ładowanie odbywa się normalnie jest też szybkie ładowanie. Mój problem jednak polega na tym że telefon przestał wykrywać pendriva. Czy jest taka ewentualność że kabel magnetyczny mògł zmienić oprogramowanie lub uszkodzić port USB. Wcześniej nie miałem problemów z wykryciem pendriva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wyczyść dokładnie gniazdo ładowania. Mój telefon przestał najpierw ładować trybem szybkim, a następnie ładowanie było przerywane. Przesył plików także przerywał (trzeba było dobrze ułożyć kabelek). Pomogło dokładne wyczyszczenie wejścia USB-C w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś czytał to byś zauważył że rok temu zadałem dodatkowe pytanie aby doprecyzować problem, autor już nie odpowiedział.
A co do Twojej porady dla kogoś na przyszlość, to jest akurat standardowa procedura która i tu na forum była niejednokrotnie polecana przez ten czas, i zaraz po zgłoszeniu problemu a nie po roku czasu.
I nie trzeba być mądrym a jedynie wystarczy być inteligentnym aby zdać sobie z tego sprawę.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się